شگفت انگیز دیجی کالا

درباره ما

فرید لینگو تیم کوچکی متشکل از علاقمندان به زبانهای خارجی است که در این مجله قصد دارند به صورت حرفه‌ای به موارد مرتبط با یادگیری زبانهای خارجی بپردازند.

اینستاگرام

شما می‌توانید مطالب ما را در کانال اینستاگرامی فریدلینگو دنبال کنید. در ایسنتاگرام مطالب نه در قالب رسمی، بلکه به صورت خودمانی‌تر ارائه می‌گردد که می‌تواند برای زبان آموز جدی مفید باشد.

توییتر

حساب توییتری ما را دنبال کنید تا از جدیدترین مطالب و خبرهای سایت، و همچنین قرعه‌کشی‌ها باخبر شوید. همچنین می‌توانید سوالات، نظرات و انتقادات خود را از طریق توییتر با ما در میان بگذارید.

تلگرام

ما را در تلگرام دنبال کنید تا هم از آخرین مطالب سایت با خبر شوید، و هم منابع مختلف یادیگری زبانی را از طریق این شبکه دانلود کنید. با دنبال کردن ما در تلگرام از قرعه کشی‌های سایت با خبر شوید.

چرا فرید لینگو

ما در این وب سایت قصد داریم راهها و روشهای یادگیری زبانهای خارجی بصورت خودآموز را در اختیار علاقمندان به یادگیری زبانهای خارجی قرار دهیم. ما بر این باوریم که شرکت در کلاسهای آموزشگاهی و طی کردن فرآیندهای طولانی و هزینه‌های آنچنانی، به نتیجه‌ی قابل قبولی منتهی نخواهد شد. اصولا چیزی را که می‌شود در چند ماه آموخت، چرا سالهای متمادی را صرف کلاس رفتن و پرداخت هزینه‌های گزاف کنیم؟

قصد ما این است به شما یاد دهیم که چگونه در کوتاه مدت و با هزینه‌ی بسیار کم بتوانید هر زبانی که می‌خواهید را یاد بگیرید. در نوشتارهای مختلف، ما سعی بر معرفی مقالات، کتابها و منابع مختلف خودآموز داریم که از طرییق آنها بتوانید بدون نیاز به معلم و کلاس، و بدون هزینه کردن، زبان خارجی مورد نظر خودتان را یاد بگیرید. این کار بارها توسط ما انجام شده و شدنی است، شما هم می‌توانید! 🙂

با ما همراه شوید

ایمیل خود را وارد کنید تا از جدیدترین مطالب و منابع خودآموز زبان با خبر شوید. همچنین، قرعه‌کشی‌های سایت را از دست ندهید! 🙂

Copyright 1398 © All rights Reserved. Design by Elementor
بستن
بستن