تبلیغات در بزرگترین مجله آموزشی زبانهای خارجی

فریدلینگو بزرگترین مجله‌ی آموزشی زبانهای خارجی در ایران است. این وب سایت در اردیبهشت 1397 شروع به کار کرد و به واسطه‌ی محتوای دست اول و منحصربفرد، سرمایه گذاری بر استراتژی‌های متنوع سئو و بازاریابی مناسب، با رشد چشمگیری مواجه شد که آن را به بزرگترین وب سایت زبانهای خارجی در ایران تبدیل کرد.

faridlingo.ir

فریدلینگو در حاضر حاضر ماهیانه در حدود 50 هزار نفر بازدید کننده‌ی منحصربفرد دارد و ماهیانه حدود 100 هزار صفحه از آن بازدید می‌شود. برنامه ریزی متنوع و گسترده‌ای برای توسعه و رشد فریدلینگو در نظر گرفته شده است و در حال حاضر تنها یک پنجم از آن اجرایی شده است. در ماههای آتی و در آینده‌ی کوتاه مدت به صد سایت برتر ایران تبدیل می‌شود.

اما هدف ما تبدیل شدن به یک سایت زرد نیست. مقالات منتشره در فریدلینگو تمامی زبان آموزان از سطوح پایه تا حرفه‌ای را پوشش می‌دهد و حتی می‌توان برای مقاصد تحقیقاتی و آکادمیک از مطالب فریدلینگو استفاده کرد. مقالات نوشته شده توسط افراد با تجربه در زمینه‌ی زبان هستند و مقالات ترجمه شده از بهترین موارد نوشته شده در نشریه‌ها و وبلاگهای عمدتا انگلیسی زبان هستند.

کیفیت بالای این وب سایت آن را به یکی از بهترین اماکن برای تبلیغات تبدیل می‌کند. اگر محصول یا خدماتی ارائه می‌کند که مرتبط با حوزه‌های زبان و مهاجرت است، می‌توانید در اینجا آن را تبلیغ کنید. اگر وب سایت آموزشی دارید یا اپلیکیشنی درست کرده‌اید، می‌توانید اینجا آن را تبلیغ کنید.

می‌توانید در این آدرس رتبه‌ی Alexa فریدلینگو را مشاهده کنید.

 

تبلیغات در فریدلینگو به چند شیوه ارائه می‌شود:

  1. رپورتاژ: برای رپورتاژ می‌توانید یک مقاله با حداکثر 1200 کلمه درباره محصول یا خدمات خود بنویسید. تا 5 عکس می‌توانید در متن استفاده کنید و 5 لینک FOLLOW را در متن قرار دهید.
  2. تبلیغات بنری: تبلیغات بنری در چندین جایگاه سایت می‌تواند قرار داده شود. بنر را می‌توان در صفحات مخصوص، یا تمامی پست‌های منتشر شده، یا صفحه‌ی اصلی قرار داد. در این لینک می‌توانید نواحی قرار گرفتن بنر را مشاهده کنید.

برای اطلاع از قیمت تبلیغات می‌توانید به آدرس info[at]faridlingo.ir با ما تماس بگیرید یا از شبکه‌های اجتماعی سایت استفاده کنید.

تلگرام مدیر وبسایت

بستن
بستن