شگفت انگیز دیجی کالا
فلش کارت‌های انگلیسی برای کودکان

فلش کارت: بدن حیوانات

نام مجموعه: فلش کارت بدن حیوانات (animal body parts)

لینک دانلود فلش کارت رنگی همراه با متن

لینک دانلود فلش کارت خام 

نحوه‌ی استفاده از فلش کارت‌ها: والدین می‌توانند با تهیه‌ی این فلش کارت‌ها، آنها را پرینت گرفته و با استفاده از آن کودکشان را ترغیب به یادگیری انگلیسی کنند. نحوه‌ی کار بدین صورت است: فلش کارت را از نواحی مشخص شده قیچی کنید به نحوی که نقاشی در روی کاغذ و کلمه‌ی انگلیسی در پشت کاغذ باشد. ابتدا تصویر را به کودک نشان دهید و اسم انگلیسی آن را بیان کنید. سپس نحوه‌ی نگارش کلمه را برای کودک بنویسید تا در ذهن او ماندگار شود. این کار را آنقدر تکرار کنید تا کودک کاملا با املا و شکل و مفهوم کلمات آشنا شود.

فلش کارت بدن حیوانات انگلیسی

 از فرمت تک رنگ فلش کارت‌ها نیز برای فعالیت بیشتر کودک می‌توانید استفاده کنید. برگه را پرینت گرفته و از کودک بخواهید در ابتدا اسم انگلیسی شکل را بیان کند، آن را بنویسد و شکل کشیده شده را رنگ کند. فرید لینگو مجموعه‌ی متنوعی از کلمات انگلیسی را بصورت فلش کارت در اختیار والدین قرار داده است که اگر به نحو درست استفاده شود می‌تواند شروع خوبی برای آموزش انگلیسی به کودکان باشد.


برای آموزش زبان انگلیسی یا هر زبان خارجی دیگری به کودکان باید با تکنیک جلو رفت. مهم ترین و تنها عامل موفقیت کودک در فراگیری زبان انگلیسی، بدون توجه به سن کودک، اشتیاق و علاقه والدین او به این کار است. بنابراین والدین برای پشتیبانی از روند یادگیری زبان کودک خود در خانه چه کاری می‌توانند انجام دهند. راههای متعددی برای آموزش زبان به کودکان وجود دارد. شعر انگلیسی ترانه انگلیسی برای کودکان آهنگ انگلیسی برای کودکان

برای مثال، می‌توان یادگیری زبان را از طریق بازی‌های متنوع به کودکان آموزش داد؛ یا اینکه از کتابهای تصویردار جذاب استفاده کرد. تماشا کردن انیمیشن‌ها و آهنگ‌های کودکانه نیز تاثیر موثری در فرآیند یادگیری کودک دارند. سعی کنید کودکتان را دو زبانه بزرگ کنید و آینده‌ی بهتر و امید بخش‌تری در دنیای پر رقابت امروز برای او بسازید. ما اینجا در فریدلینگو بهترین منابع ممکن را برای شما گردآوری کرده‌ایم تا به وسیله‌ی آن بتوانید در تربیت کودکان دو زبانه یا چند زبانه موفق عمل کنید. شعر انگلیسی ترانه انگلیسی برای کودکان آهنگ انگلیسی برای کودکان

یکی از راههای ایجاد انگیزه در کودکان برای یادگیری زبان انگلیسی، گوش دادن و دیدن ترانه‌های کودکانه به زبان انگلیسی است. فریدلینگو مجموعه‌ی بزرگی از این ترانه‌ها را جمع‌آوری کرده است. در این مجموعه شما می‌توانید بصورت آنلاین در وب سایت ویدیو را ببینید، همچنین می‌توانید ویدیو را دانلود کنید و بدون نیاز به اینترنت آن را نگاه کنید. فریدلینگو بخش جذاب دیگری با عنوان «ویدیوهای انگلیسی برای کودکان» دارد که در آن ویدیوهای متعددی برای کودکان تدارک دیده شده است. مجموعه‌ی جذابی از کتابهای انگلیسی زبان برای کودکان نیز در وب سایت موجود است.

برچسب ها

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن