منابع فرانسوی

دانلود کتاب داستان صوتی فرانسوی (Bel-Ami (Niveau 2

کتاب داستان صوتی فرانسوی (Bel-Ami (Niveau 2 برای زبان آموزان سطح A2 طراحی شده است. این کتاب داستان فرانسوی را می توانید از طریق لینک‌های زیر دانلود کنید.

جورج دووری، یک روزنامه نگار جوان، وارد پاریس می شود تا ثروتی برای خود دست و پا کند. والبته آماده است هر کاری برای رسیدن به هدفش انجام دهد. او باهوش و جذاب است و با قدرت و نفوز سریع پله های ترقی را میپیماید. 

خواندن این کتاب هم در کلاس درس و هم به عنوان خود اموز توصیه میشود. درس های همراه فایل  صوتی، تمرینات درک مطلب و یادداشت های تکمیلی موجود است. 

لینک دانلود

باحجم 60 مگابایت


برای یادگیری زبان فرانسوی، برای افراد مبتدی، می‌توانید از اپلیکیشن‌های رایگان یادگیری فرانسوی استفاده کنید. در کنار اپلیکیشن‌ها، می‌توانید برای تکمیل و تعمیق مهارت‌های زبان فرانسوی از پادکست‌های رایگان زبان فرانسوی استفاده کنید. این پادکست‌ها را می‌توانید در گوشی همراه خود داشته باشید و همیشه به آنها گوش دهید. دیدن فیلم‌ها و شوهای سینمایی به زبان فرانسوی از جمله موارد دیگر برای تمرین و تقویت فرانسوی است. همچنین اگر مشکل صرف افعال فرانسوی دارید، ما لیستی از بهترین اپلیکیشن‌های صرف این افعال را برای شما گردآوری کرده‌ایم. کتاب داستان فرانسه

فریدلینگو مجموعه بزرگی از متون کوتاه فرانسوی را برای شما مهیا کرده است که با خواندن و مطالعه‌ی آنها می‌توانید مهارت‌های درک مطلب، دایره واژگان و ساختار فرانسوی خود را تقویت کنید و ارتقا دهید. تمامی این متن‌ها ترجمه شده‌اند و توصیه‌ی ما این است که در ابتدا متن را بدون نگاه به ترجمه بخوانید. سپس اگر مشکلی در فهم متن داشتید، از ترجمه کمک بگیرید. همچنین می‌توانید نسخه‌ی pdf متن‌ها را دانلود کنید و پرینت بگیرید تا راحت‌تر بتوانید روی آنها کار کنید. این مجموعه را می‌توانید در این لینک پیدا کنید.

همچنین شما می‌توانید از برنامه ریزی 10 هفته‌ای فریدلینگو برای یادگیری زبان فرانسوی استفاده کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن