اپلیکیشنزبان فرانسویمنابع فرانسوی

اپلیکیشن رایگان آموزش عبارات فرانسوی + لینک دانلود

زبان فرانسوی را می‌توان به شیوه‌های متعددی یاد گرفت. استفاده از اپلیکیشن‌های گوناگون که می‌توان آنها را روی گوشی نصب کرد، گوش دادن به پادکست‌های مختلف، وب سایت‌های آموزشیو فیلم‌ها و شوهای تلویزیونی و سینمایی از جمله مواردی هستند که به کمک شما می‌آیند. فریدلینگو کار را برای شما راحت کرده است و اینجا ما تمامی منابع را در اختیار شما قرار داده‌ایم. برای خواندن کل متن‌های فرانسوی در سطوح مختلف، می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.


با این اپلیکیشن اندرویدی، شما می‌توانید بیش از 5000 عبارت در زبان فرانسوی را یاد بگیرید. این اپلکیشن با بهره‌گیری از فضایی سرگرم کننده و بازی گونه، به آرامی شما را در فرآیند آموزش فرانسوی همراه می‌سازد. چه قصد رفتن به یک کشور فرانسوی زبان را داشته باشید یا اینکه دوست دارید زبان فرانسه را در خانه یاد بگیرید، این اپلیکیشن به شما کمک می‌کند که عبارات فرانسوی را به شیوه‌ای سریع و آسان یاد بگیرید.

بهترین اپلیکیشن آموزش زبان آلمانی

از مزایای این اپلیکیشن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • استفاده از این اپلیکیشن نیازی به اینترنت ندارد – در هر جایی که هستید می‌توانید به راحتی با این اپلیکیشن کار کنید.
  • 5000 عبارت پر استفاده زبان فرانسوی در این اپلیکیشن وجود دارد. این عبارات به همراه تلفظ‌ و متن به شما ارائه می‌شوند و در کنار آنها، دیالوگ‌هایی واقعی از فرانسه زبانها به شما نشان داده می‌شود تا هرچه بهتر بتوانید آنها را تلفظ کنید.
  • 11 بازی سرگرم کننده در این اپلیکیشن وجود دارد؛ شیوه‌ای ابداعی برای تمرین مهارت‌های شینداری، نوشتاری و مکالمه‌ای.
  • 4 سطح آموزشی: افراد مبتدی، متوسط، پیشرفته و مسلط می‌توانند از این اپلیکیشن استفاده کنند.
  • در این اپلیکیشن 20 موضوع مختلف وجود دارد که به 145 زیر مجموعه تفکیک شده‌اند؛ بطوری که هر موضوعی کامل پوشش داده شده است.

موضوعاتی چون سلام و احوالپرسی، مکالمه با دوستان، عبارات پایه و ساده‌ی زبان فرانسه، مسافرت، حمل و نقل، هتل، رستوران، غذا، خرید، کار، کسب و کار و دیگر موارد در این اپلیکیشن پوشش داده شده‌اند.

یکی از مزایای بسیار خوب این اپلیکیشن برای ما فارسی زبانها، پشتیبانی آن از زبان فارسی است. بدین طریق که شما می‌توانید زبان اپلیکشین را به فارسی تغییر داده و به راحتی از آن استفاده کنید. نسخه‌ی دانلودی این اپلیکیشن نسخه‌ی کامل و کرک شده‌ی آن می‌باشد و برای استفاده از ویژگی‌های کامل آن نیاز به پرداخت هیچ مبلغی ندارید.

لینک مستقیم دانلود نسخه‌ی اندروید اپلیکیشن Learn french- 5000 Phrases – با حجم 40 مگابایت

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن