منابع انگلیسی

دانلود کتاب Cambridge English Compact First

این دوره‌ی آموزشی 50-60 ساعته از انتشارات Cambridge پر از منابع آموزشی برای تقویت مهارت‌های خواندن و شنیداری به زبان انگلیسی است. این کتابم وضوعات متنوعی را پوشش می‌دهد و سوالات و جوابهای بیشماری را در خود دارد. فعالیت‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تسلط فرد به زبان انگلیسی را افزایش دهند. همچنین گرامر آموزش شده در این کتاب به گونه‌ای است که با جزئیات بیشتری به خواننده ارائه می‌شود.

این کتاب برای زبان آموزان سطح B2 مناسب است.

لینک دانلود – باحجم 86 مگابایت


برای یادگیری زبان انگلیسی به طور خودآموز راههای زیادی وجود دارد. امروزه در عصر اینترنتی ما از این موهبت برخورداریم که هر زبانی که می‌خواهیم را به رایگان یاد بگیریم. در این مسیر تنها مواردی که مهم هستند، حوصله، تعهد و منابع درست است. فریدلینگو سعی دارد که این منابع را در اختیار شما بگذارد؛ منابعی که همه رایگان هستند. مجموعه‌ی بزرگی از متون کوتاه زبان انگلیسی به همراه ترجمه و لینک دانلود برای شما در این لینک مهیا شده است.

برای یادگیری زبان انگلیسی، برای افراد مبتدی، می‌توانید از اپلیکیشن‌های رایگان یادگیری انگلیسی استفاده کنید. در کنار اپلیکیشن‌ها، می‌توانید برای تکمیل و تعمیق مهارت‌های زبان انگلیسی از پادکست‌های رایگان زبان انگلیسی استفاده کنید. این پادکست‌ها را می‌توانید در گوشی همراه خود داشته باشید و همیشه به آنها گوش دهید. دیدن فیلم‌ها و شوهای سینمایی به زبان انگلیسی از جمله موارد دیگر برای تمرین و تقویت انگلیسی است.

شما همچنین می‌توانید برای یادگیری زبان انگلیسی از سطح مبتدی، از برنامه ریزی 10 هفته‌ای فریدلینگو استفاده کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن