منابع انگلیسی

دانلود کتاب های تخصصی آموزش زبان انگلیسی Cambridge Professional English in Use Collection

توضیحات: Cambridge English تجربه و تخصص دو دپارتمان پیشرو از دانشگاه کمبریج – انتشارات دانشگاه کمبریج و  واحد ارزیابی زبان انگلیسی کمبریج را در هم می آمیزد. با هم، آنها آموزش واقعی زبان انگلیسی، آموزش و ارزیابی از طریق پژوهش در سطح جهانی و تعهد عمیق به ارائه ارزش های آموزشی برای منفعت کل را جامعه به عنوان یک کل بزرگ عرضه می دارند.

دانلود کتاب ها:

Professional English in Use – Engineering

Professional English in Use – Medicine

Professional English in Use – ICT

Professional English in Use – Law

Professional English in Use – Finance

Professional English in Use – Marketing


برای یادگیری زبان انگلیسی به طور خودآموز راههای زیادی وجود دارد. امروزه در عصر اینترنتی ما از این موهبت برخورداریم که هر زبانی که می‌خواهیم را به رایگان یاد بگیریم. در این مسیر تنها مواردی که مهم هستند، حوصله، تعهد و منابع درست است. فریدلینگو سعی دارد که این منابع را در اختیار شما بگذارد؛ منابعی که همه رایگان هستند. مجموعه‌ی بزرگی از متون کوتاه زبان انگلیسی به همراه ترجمه و لینک دانلود برای شما در این لینک مهیا شده است. منابع آزمون آیلتس

برای یادگیری زبان انگلیسی، برای افراد مبتدی، می‌توانید از اپلیکیشن‌های رایگان یادگیری انگلیسی استفاده کنید. در کنار اپلیکیشن‌ها، می‌توانید برای تکمیل و تعمیق مهارت‌های زبان انگلیسی از پادکست‌های رایگان زبان انگلیسی استفاده کنید. این پادکست‌ها را می‌توانید در گوشی همراه خود داشته باشید و همیشه به آنها گوش دهید. دیدن فیلم‌ها و شوهای سینمایی به زبان انگلیسی از جمله موارد دیگر برای تمرین و تقویت انگلیسی است.

شما همچنین می‌توانید برای یادگیری زبان انگلیسی از سطح مبتدی، از برنامه ریزی 10 هفته‌ای فریدلینگو استفاده کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن