منابع آلمانی

دانلود کتاب Collins German Phrasebook

کتاب Collins German Phrasebook برای زبان آموزان آلمانی طراحی شده است. این کتاب مناسب برای تمامی افرادی است که در کلاس زبان، خانه یا سر کار قصد یادگیری زبان آلمانی را دارند. طراحی ساختاری این کتاب بیسار جذاب است و نکات گرامری در سرتاسر متن برجسته شده است که کار را برای یادگیری بسیار راحت می‌کند. لیستی از کلمات مهم آلمانی در آخر کتاب قرار داده شده است که دسترسی به آنها را راحت می‌کند. با این کتاب هزاران کلمه را یاد خواهید گرفت و اینکه گرامر زبان آلمانی را از طریق متن به خوبی یاد میگیرید.

 

لینک دانلود باحجم 1 مگابایت


یکی از راههای یادگیری زبان آلمانی، خواندن متون کوتاه است. شما با خواندن یک متن، موارد متنوعی را یاد می‌گیرید؛ بزرگ شدن دایره لغات، ساختارهای زبانی، گرامر، اصطلاحات و عبارات و شیوه‌ی صحیح به کار رفتن کلمات در جمله‌ها از جمله مواردی هستند که با خواندن متن به دست می‌آید. سعی کنید در ابتدا متن را بدون نگاه کردن به ترجمه بخوانید و اگر کلمه‌ای را نمی‌دانید تلاش کنید که معنی آن را با توجه به متن پیدا کنید. سپس در آخر ترجمه را ببینید و درک خود از مطلب را با ترجمه به قیاس بگذارید. متن‌های کوتاه آلمانی را در فریدلینگو بخوانید.

آلمانی را می‌توان به شیوه‌های متعددی یاد گرفت. استفاده از اپلیکیشن‌های گوناگون که می‌توان آنها را روی گوشی نصب کرد، گوش دادن به پادکست‌های مختلف، وب سایت‌های آموزشی و فیلم‌ها و شوهای تلویزیونی و سینمایی از جمله مواردی هستند که به کمک شما می‌آیند. فریدلینگو کار را برای شما راحت کرده است و اینجا ما تمامی منابع را در اختیار شما قرار داده‌ایم. برای خواندن کل متن‌های آلمانی در سطوح مختلف، می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن