منابع فرانسوی

دوره‌ی آموزشی فرانسوی Conversational French Made Easy برای افراد مبتدی

دوره آموزش زبان فرانسوی Conversational French Made Easy از Udemy به شما کمک می‌کند که زبان فرانسوی را از ابتدا یاد بگیرید. این دوره با دوری گرفتن از قواعد و گرامر، با تمرکز بر عبارات و کلمات اصویلی زبان فرانسوی به شما کمک می‌کند که به سرعت آنچه که در زبان فرانسه مهم است را یاد بگیرید. منابع فرانسوی

با این دوره آموزشی چه چیزی یاد می‌گیریم؟

در انتهای این دوره‌ی آموزشی شما قادر خواهید بود که به راحتی صحبت کنید و در لابلای مکالمات سوالات پیش آمده در ذهن را بپرسید. از دیدار با آدمها گرفته تا سفارش غذا، پرسیدن آدرس و گشتن شهر، همه نوع مکالمات فرانسوی را می‌توانید به راحتی انجام دهید.

نیازمندی برای مطالعه‌ی این دوره آموزشی:

نیازی به دانش قبلی از زبان فرانسوی نیست

نیاز به هیچ نوع نرم افزار یا ابزاری با گوش دادن و مطالعه‌ی این دوره‌ی آموزشی نیست.تنها کافی است کلمات و جملات و عبارات را پس از شنیدن تکرار کنید.

دانلود این مجموعه با حجم 2 گیگابایت


برای یادگیری زبان فرانسوی، برای افراد مبتدی، می‌توانید از اپلیکیشن‌های رایگان یادگیری فرانسوی استفاده کنید. در کنار اپلیکیشن‌ها، می‌توانید برای تکمیل و تعمیق مهارت‌های زبان فرانسوی از پادکست‌های رایگان زبان فرانسوی استفاده کنید. این پادکست‌ها را می‌توانید در گوشی همراه خود داشته باشید و همیشه به آنها گوش دهید. دیدن فیلم‌ها و شوهای سینمایی به زبان فرانسوی از جمله موارد دیگر برای تمرین و تقویت فرانسوی است. همچنین اگر مشکل صرف افعال فرانسوی دارید، ما لیستی از بهترین اپلیکیشن‌های صرف این افعال را برای شما گردآوری کرده‌ایم. کتاب داستان فرانسه

فریدلینگو مجموعه بزرگی از متون کوتاه فرانسوی را برای شما مهیا کرده است که با خواندن و مطالعه‌ی آنها می‌توانید مهارت‌های درک مطلب، دایره واژگان و ساختار فرانسوی خود را تقویت کنید و ارتقا دهید. تمامی این متن‌ها ترجمه شده‌اند و توصیه‌ی ما این است که در ابتدا متن را بدون نگاه به ترجمه بخوانید. سپس اگر مشکلی در فهم متن داشتید، از ترجمه کمک بگیرید. همچنین می‌توانید نسخه‌ی pdf متن‌ها را دانلود کنید و پرینت بگیرید تا راحت‌تر بتوانید روی آنها کار کنید. این مجموعه را می‌توانید در این لینک پیدا کنید.

همچنین شما می‌توانید از برنامه ریزی 10 هفته‌ای فریدلینگو برای یادگیری زبان فرانسوی استفاده کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن