شگفت انگیز دیجی کالا
منابع اسپانیایی

دانلود مجموعه ویدئویی آموزش زبان اسپانیایی

زبان اسپانیایی  را با  با این روش بصری و سریع که به شما اسپانیایی صحبت کردن را  از روز اول آموزش می دهد، یاد بگیرید.

این دوره  به شما ابزار برقراری ارتباط موثر در تعداد زیادی از موقعیت های متداول در هنگام سفر در سراسر جهان و اسپانیایی زبان هادر هر مکان را می دهد. این دوره شما را از یادگیری تلفظ صحیح کلمات اسپانیایی تا درک کامل مطلب و ابرازنیازها و خواسته هایتان به طور موثر پوشش می دهد.

این دوره با تمرکز بر واژگان پرکاربرد که در مکالمات روزمره در میان  اسپانیایی زبان ها  مورد استفاده قرار می گیرد سعی در آموزش کارآمد زبان آموزان  دارد و به جای تمرکز و بمباران کردن شما با مفاهیم دستور زبان ، روی عبارات مفید و جملاتی که شما می توانید از روز اول شروع به استفاده از آنها از روز اول کنید  تاکید دارد.

نام مجموعه: Conversational Spanish Made Easy

حجم: 790 مگابایت

سطح: Intermediateمدت زمان: 5ساعت

پارت اول

پارت دوم

پارت سوم


زبان اسپانیایی را می‌توانید از طرق مختلفی یاد بگیرید. اپلیکیشن‌های متنوعی برای زبان آموزان مبتدی اسپانیایی وجود دارند؛ پادکست‌ها اسپانیایی، فیلم‌های سینمایی، رادیوهای اسپانیایی زبان و منابع خواندنی بسیاری برای تقویت و تمرین زبان اسپانیایی می‌توانند برای شما مفید واقع شود.

این نکته نیز مهم است که کدام گویش از زبان اسپانیایی را مطالعه کنید. فریدلینگو همچنین مجموعه‌ی بزرگی از متون ساده و کوتاه اسپانیایی زبان را فراهم کرده است که می‌توانند آنها را همراه با ترجمه در این لینک پیدا کنید. این متون برای یادگیری زبان بسیار مفید هستند و منبع خوبی برای شروع فرآیند یادگیری اسپانیایی محسوب می‌شوند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن