منابع انگلیسی

دانلود سری کتاب‌‌های داستانی Diary of A Wimpy Kid برای تقویت زبان انگلیسی

برای یادگیری زبان انگلیسی به طور خودآموز راههای زیادی وجود دارد. امروزه در عصر اینترنتی ما از این موهبت برخورداریم که هر زبانی که می‌خواهیم را به رایگان یاد بگیریم. در این مسیر تنها مواردی که مهم هستند، حوصله، تعهد و منابع درست است. فریدلینگو سعی دارد که این منابع را در اختیار شما بگذارد؛ منابعی که همه رایگان هستند. کتاب داستان انگلیسی

برای یادگیری زبان انگلیسی، برای افراد مبتدی، می‌توانید از اپلیکیشن‌های رایگان یادگیری انگلیسی استفاده کنید. در کنار اپلیکیشن‌ها، می‌توانید برای تکمیل و تعمیق مهارت‌های زبان انگلیسی از پادکست‌های رایگان زبان انگلیسی استفاده کنید. این پادکست‌ها را می‌توانید در گوشی همراه خود داشته باشید و همیشه به آنها گوش دهید. دیدن فیلم‌ها و شوهای سینمایی به زبان انگلیسی از جمله موارد دیگر برای تمرین و تقویت انگلیسی است.


سری کتاب‌های Diary of Wimpy Kid یک مجموعه کتاب طنز داستانی آمیخته با خاطرات کودکانه و تخيلی است که توسط نويسنده و کاریکاتوریست شخصيت‌های کارتوني آمريکايي، جفری کنی (Jeff Kinney) نوشته شده است. اين مجموعه درباره خاطرات روزانه پسربچه‌ای به نام Greg Heffley و کارهای او به زباني ساده در دوران مدرسه است که در این کتاب‌ها همراه با تصاوير کارتوني ارائه گردیده است. طرح داستان اين مجموعه براي اولين بار در سال 1998 در ذهن Kinney نقش بست و تا قبل از انتشار در نيويورک به مدت 8 سال به طول انجاميد. اين مجموعه در سال 2012 جايزه Blue Peter Book را به خود اختصاص داد. از آنجا که داستان خاطرات یک پسر بچه را روایت می‌کند، کتاب آکنده از دست نوشته ها، تصاویر، ماجرا ها و اتفاقات روزمره است که می تواند برای تقویت مهارت خواندن (Reading) زبان آموزان انگلیسی بسیار موثر باشد. بیشتر بخوانید: چرا زبان را باید از طریق خواندن کتاب داستان یاد گرفت؟

دانلود سری کتاب های داستان Diary of A Wimpy Kidلینک‌های دانلود مجموعه‌ی معرفی شده:

Diary of a Wimpy Kid – Cabin Fever – 38 Mg

Diary of a Wimpy Kid – Dog Days – 13 Mg

Diary of a Wimpy Kid – Hard Luck – 37 Mg

Diary of a Wimpy Kid – The Last Straw – 11 Mg

Diary of a Wimpy Kid – The Long Haul – 137 Mg

Diary of a Wimpy Kid – The Third Wheel – 46 Mg

Diary of a Wimpy Kid – The Ugly Truth – 60 Mg

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن