منابع انگلیسی

دانلود مجموعه Dynbamic vocabulary آموزش لغات پر استفاده در زبان انگلیسی

مجموعه صوتی Dynamic Vocabulary، یک مجموعه‌ی خوب صوتی برای آموزش کلمات پر کاربرد در زبان انگلیسی است. این مجموعه در قالب 4 درس آموزشی در برگیرنده‌ی 22 فایل صوتی است. برای یادگیری هر زبانی، ابتدا باید از لغات و افعال پر کاربرد آن زبان شروع کرد. در این مجموعه سعی شده است که پر کاربردترین لغات زبان انگلیسی به همراه مثالهای فراوان به زبان آموزان مبتدی آموزش داده شود.

لینک‌های دانلود این مجموعه:

قسمت اول

قسمت دوم

قسمت سوم

رمز فایل فشرده


برای یادگیری زبان انگلیسی، برای افراد مبتدی، می‌توانید از اپلیکیشن‌های رایگان یادگیری انگلیسی استفاده کنید. در کنار اپلیکیشن‌ها، می‌توانید برای تکمیل و تعمیق مهارت‌های زبان انگلیسی از پادکست‌های رایگان زبان انگلیسی استفاده کنید. این پادکست‌ها را می‌توانید در گوشی همراه خود داشته باشید و همیشه به آنها گوش دهید. دیدن فیلم‌ها و شوهای سینمایی به زبان انگلیسی از جمله موارد دیگر برای تمرین و تقویت انگلیسی است.

فریدلینگو مجموعه بزرگی از متون کوتاه انگلیسی را برای شما مهیا کرده است که با خواندن و مطالعه‌ی آنها می‌توانید مهارت‌های درک مطلب، دایره واژگان و ساختار انگلیسی خود را تقویت کنید و ارتقا دهید. تمامی این متن‌ها ترجمه شده‌اند و توصیه‌ی ما این است که در ابتدا متن را بدون نگاه به ترجمه بخوانید. سپس اگر مشکلی در فهم متن داشتید، از ترجمه کمک بگیرید. همچنین می‌توانید نسخه‌ی pdf متن‌ها را دانلود کنید و پرینت بگیرید تا راحت‌تر بتوانید روی آنها کار کنید. این مجموعه را می‌توانید در این لینک پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن