منابع فرانسوی

دانلود دیکشنری تصویری فرانسوی Eli Dictionnaire

برای یادگیری زبان فرانسوی، برای افراد مبتدی، می‌توانید از اپلیکیشن‌های رایگان یادگیری فرانسوی استفاده کنید. در کنار اپلیکیشن‌ها، می‌توانید برای تکمیل و تعمیق مهارت‌های زبان فرانسوی از پادکست‌های رایگان زبان فرانسوی استفاده کنید. این پادکست‌ها را می‌توانید در گوشی همراه خود داشته باشید و همیشه به آنها گوش دهید. همچنین اگر مشکل صرف افعال فرانسوی دارید، ما لیستی از بهترین اپلیکیشن‌های صرف این افعال را برای شما گردآوری کرده‌ایم. فیلم‌ها و شوهای تلویزیونی، پادکست‌های متنوع آموزشی، کانال‌های یوتیوب و استفاده از شبکه‌های اجتماعی مناسب برای یادگیری. همچنین یک لیست از اپل

فریدلینگو مجموعه بزرگی از متون کوتاه فرانسوی را برای شما مهیا کرده است که با خواندن و مطالعه‌ی آنها می‌توانید مهارت‌های درک مطلب، دایره واژگان و ساختار فرانسوی خود را تقویت کنید و ارتقا دهید. تمامی این متن‌ها ترجمه شده‌اند و توصیه‌ی ما این است که در ابتدا متن را بدون نگاه به ترجمه بخوانید. سپس اگر مشکلی در فهم متن داشتید، از ترجمه کمک بگیرید. همچنین می‌توانید نسخه‌ی pdf متن‌ها را دانلود کنید و پرینت بگیرید تا راحت‌تر بتوانید روی آنها کار کنید. این مجموعه را می‌توانید در این لینک پیدا کنید.

یکی دیگر از راههای یادگیری فرانسوی، خواندن کتاب داستانهای کوتاه است که بصورت هدفمندی طراحی شده‌اند. در این کتابها تعداد مشخصی لغات بکار رفته است. شما با توجه به سطح خود، می‌توانید کتاب مورد نیاز خود را انتخاب کرده و آن را مطالعه کنید. با خواندن کتاب داستان فرانسوی شما هم ساختار را یاد می‌گیرید، هم قواعد و اصول نگارشی زبان فرانسوی را، و هم دایره لغات خود را گسترش می‌دهید. شما می‌توانید از طریق این لینک به منابع فرانسوی دسترسی داشته باشید.


دیکشنری تصویری Eli Dictionnaire همراه با یک نرم افزار عرضه می‌شود که شما را در بخاطر سپاری تلفظ لغات کمک می‌کند. این نرم افزار همچنین برای یادگیری لغات کودکان نیز موثر است. در این مجموعه شما تصاویری را مشاهده می‌کنید که با کلیک بر آنها، نرم افزار تلفظ و معنی آن را برای شما ارائه می‌کند (چیزی شبیه به اپلیکیشن دولینگو). شما همچنین می‌توانید از این نرم افزار به عنوان جعبه لایتنر نیز استفاده کنید.

دیکشنری فرانسوی Eli

این دیکشنری زبان فرانسه شامل 1500 کلمه همراه با تصاویر رنگی است. در این کتاب موضوعات متعددی چون محیط پیرامون و کارهای روزمره پوشش داده شده است.

نکته: فایل نرم افزار بصورت ایجیم و با فرمت ISO است که باید با یک نرم افزار (همچون daemontools) باز شود.

لینک دانلود با حجم 96 مگابایت
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن