منابع فرانسوی

دانلود کتاب داستان صوتی فرانسوی En Bretagne

 این کتاب داستان گشت وگذار چهار نوجوان در تعطیلات در اطراف برتانی فرانسه است که  همراه با نقشه، سفر می کنند. 

در طی هشت مرحله، اطلاعات جالبی از منطقه شامل : تاریخ، فولکلور، افسانه ها و سنت های آن، جانوران و گیاهان آن، مناظر طبیعی ، بدست می اورند.  

چالش این سفر گنجینه ای است که پس از رمزگشایی یک پیام مرموز پیدا می کند. منطقه Bretany را با دنبال کردن دوستان ما در شکار گنج خود بدانید در سراسر صفحات تمرینات مفصلی نوشته شده و شنیداری و تمرینات گرامری CD صوتی با ضبط گفتگوها و فعالیت های تمرینی موجود است.

لینک دانلود

باحجم  60 مگابایت


برای یادگیری زبان فرانسوی، برای افراد مبتدی، می‌توانید از اپلیکیشن‌های رایگان یادگیری فرانسوی استفاده کنید. در کنار اپلیکیشن‌ها، می‌توانید برای تکمیل و تعمیق مهارت‌های زبان فرانسوی از پادکست‌های رایگان زبان فرانسوی استفاده کنید. این پادکست‌ها را می‌توانید در گوشی همراه خود داشته باشید و همیشه به آنها گوش دهید. دیدن فیلم‌ها و شوهای سینمایی به زبان فرانسوی از جمله موارد دیگر برای تمرین و تقویت فرانسوی است. همچنین اگر مشکل صرف افعال فرانسوی دارید، ما لیستی از بهترین اپلیکیشن‌های صرف این افعال را برای شما گردآوری کرده‌ایم. کتاب داستان فرانسه

فریدلینگو مجموعه بزرگی از متون کوتاه فرانسوی را برای شما مهیا کرده است که با خواندن و مطالعه‌ی آنها می‌توانید مهارت‌های درک مطلب، دایره واژگان و ساختار فرانسوی خود را تقویت کنید و ارتقا دهید. تمامی این متن‌ها ترجمه شده‌اند و توصیه‌ی ما این است که در ابتدا متن را بدون نگاه به ترجمه بخوانید. سپس اگر مشکلی در فهم متن داشتید، از ترجمه کمک بگیرید. همچنین می‌توانید نسخه‌ی pdf متن‌ها را دانلود کنید و پرینت بگیرید تا راحت‌تر بتوانید روی آنها کار کنید. این مجموعه را می‌توانید در این لینک پیدا کنید.

همچنین شما می‌توانید از برنامه ریزی 10 هفته‌ای فریدلینگو برای یادگیری زبان فرانسوی استفاده کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن