منابع انگلیسی

دانلود کتاب و فایل های صوتی آموزش زبان انگلیسی ENGLISH COURSE Traveller Advanced C1

Traveller یک دوره هفت سطحی جذاب برای دانش آموزان نوجوان و جوان زبان انگلیسی است که از مرا حل ابتدایی تا پیشرفته آن ها را همراهی می کند. این دوره ها با موضوعات جدید که درباره فرهنگ های مختلف است و دیالوگ های زنده و پرکاربرد سعی در ایجاد انگیزه برای خواندن مطالب دارد و یک روش یکپارچه را برای پرورش 4 مهارت مورد نیاز در پیش می گیرد.

دانلود کتاب (Traveller Advanced C1  Student’s Book (2010

دانلود فایل های صوتی (Traveller Advanced C1 Student’s Book (2010


برای یادگیری زبان انگلیسی به طور خودآموز راههای زیادی وجود دارد. امروزه در عصر اینترنتی ما از این موهبت برخورداریم که هر زبانی که می‌خواهیم را به رایگان یاد بگیریم. در این مسیر تنها مواردی که مهم هستند، حوصله، تعهد و منابع درست است. فریدلینگو سعی دارد که این منابع را در اختیار شما بگذارد؛ منابعی که همه رایگان هستند. مجموعه‌ی بزرگی از متون کوتاه زبان انگلیسی به همراه ترجمه و لینک دانلود برای شما در این لینک مهیا شده است. منابع آزمون آیلتس

برای یادگیری زبان انگلیسی، برای افراد مبتدی، می‌توانید از اپلیکیشن‌های رایگان یادگیری انگلیسی استفاده کنید. در کنار اپلیکیشن‌ها، می‌توانید برای تکمیل و تعمیق مهارت‌های زبان انگلیسی از پادکست‌های رایگان زبان انگلیسی استفاده کنید. این پادکست‌ها را می‌توانید در گوشی همراه خود داشته باشید و همیشه به آنها گوش دهید. دیدن فیلم‌ها و شوهای سینمایی به زبان انگلیسی از جمله موارد دیگر برای تمرین و تقویت انگلیسی است.

شما همچنین می‌توانید برای یادگیری زبان انگلیسی از سطح مبتدی، از برنامه ریزی 10 هفته‌ای فریدلینگو استفاده کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن