خواندن به انگلیسی

متن کوتاه انگلیسی– آماده کردن شام – سطح A2

برای یادگیری زبان انگلیسی به طور خودآموز راههای زیادی وجود دارد. امروزه در عصر اینترنتی ما از این موهبت برخورداریم که هر زبانی که می‌خواهیم را به رایگان یاد بگیریم. در این مسیر تنها مواردی که مهم هستند، حوصله، تعهد و منابع درست است. فریدلینگو سعی دارد که این منابع را در اختیار شما بگذارد؛ منابعی که همه رایگان هستند. کتاب داستان انگلیسی داستان کوتاه انگلیسی

برای یادگیری زبان انگلیسی، برای افراد مبتدی، می‌توانید از اپلیکیشن‌های رایگان یادگیری انگلیسی استفاده کنید. در کنار اپلیکیشن‌ها، می‌توانید برای تکمیل و تعمیق مهارت‌های زبان انگلیسی از پادکست‌های رایگان زبان انگلیسی استفاده کنید. این پادکست‌ها را می‌توانید در گوشی همراه خود داشته باشید و همیشه به آنها گوش دهید. دیدن فیلم‌ها و شوهای سینمایی به زبان انگلیسی از جمله موارد دیگر برای تمرین و تقویت انگلیسی است.

فریدلینگو مجموعه بزرگی از متون کوتاه انگلیسی را برای شما مهیا کرده است که با خواندن و مطالعه‌ی آنها می‌توانید مهارت‌های درک مطلب، دایره واژگان و ساختار انگلیسی خود را تقویت کنید و ارتقا دهید. تمامی این متن‌ها ترجمه شده‌اند و توصیه‌ی ما این است که در ابتدا متن را بدون نگاه به ترجمه بخوانید. سپس اگر مشکلی در فهم متن داشتید، از ترجمه کمک بگیرید. همچنین می‌توانید نسخه‌ی pdf متن‌ها را دانلود کنید و پرینت بگیرید تا راحت‌تر بتوانید روی آنها کار کنید. این مجموعه را می‌توانید در این لینک پیدا کنید.

یکی دیگر از راههای یادگیری انگلیسی، خواندن کتاب داستانهای کوتاه است که بصورت هدفمندی طراحی شده‌اند. در این کتابها تعداد مشخصی لغات بکار رفته است. شما با توجه به سطح خود، می‌توانید کتاب مورد نیاز خود را انتخاب کرده و آن را مطالعه کنید. با خواندن کتاب داستان انگلیسی شما هم ساختار را یاد می‌گیرید، هم قواعد و اصول نگارشی زبان انگلیسی را، و هم دایره لغات خود را گسترش می‌دهید. همچنین منابع ارزشمند دیگری نیز وجود دارد که می‌توانید به رایگان آنها را دانلود کنید. شما می‌توانید از طریق این لینک به منابع انگلیسی دسترسی داشته باشید.


Dinner preparation

Montie’s mother was coming to dinner, so he decided to get out the beautiful dishes she gave him. He looked forward to impressing his mother. He remembered how great he felt when she gave him the dishes. First, he got out his best silverware, cups and plates.

He carefully placed the plates on the table. Then, he laid a cloth napkin next to each plate. On the left side of the plate, he placed a knife making sure that its blade was facing toward the plate. On the right side, Montie placed the fork and spoon. After filling the glasses with ice, he put water in each glass. He placed white flowers in a vase in the middle of the table. They had a beautiful aroma.

As Montie stood back to admire his work, the doorbell rang. Montie had finished just in time because his mother had arrived.

ترجمه

آماده کردن شام

مادر مانتی در حال آمدن برای شام بود، پس تصمیم گرفت که ظرف‌های زیبایی که مادرش به او داده‌ بود را بیرون بیاورد. او میخواست مادرش را تحت تاثیر قرار دهد. او به خاطر اورد زمانی که مادرش ظرف‌ها را به او داد چقدر احساس خوبی داشت. در ابتدا، او بهترین فنجان‌ها، ظرف‌ها و ابزار نقره‌ را بیرون آورد.

او با دقت ظرف‌ها را روی میز چید. سپس، کنار هر ظرف یک دستمال گذاشت. در سمت چپ ظرف، او یک چاقو قرار داد بطوری که مطمئن باشد تیغ آن به سمت ظرف است. در سمت راست، مانتی قاشق و چنگال را قرار داد. بعد از پر کردن لیوان ها با یخ، در لیوان ها آب ریخت. او در گلدان سفید وسط میز گلهای سفید گذاشت. آنها رایحه‌ی خوبی داشتند.

همینکه مانتی عقب ایستاد و کارش را تحسین می‌کرد، زنگ در به صدا در امد. مانتی درست زمانی که مادرش آمده بود کارش را تمام کرد.

pdf می‌توانید نسخه‌ی pdf این متن کوتاه را دانلود کنید و بعدا مطالعه نمایید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن