یادگیری زبان

10 نرم افزار پر فروش زبان انگلیسی در بازار

بهترین دوره‌های آموزشی زبان انگلیسی را ما در این پست به شما معرفی می‌کنیم. شما می‌توانید با کلیک روی لینک‌ها آنها را خریداری یا دیگر بسته‌های آموزشی را مشاهده کنید.

مجموعه آموزش زبان انگلیسی خودآموز هوشمند آواتار کندو سافت

مجموعه آموزش زبان انگلیسی خودآموز هوشمند آواتار کندو سافت

این محصول را می‌توانید با قیمت 149 هزار تومان از دیجی کالا تهیه کنید.

مجموعه Avatar Smart English که دارنده 48 لوح تقدیر از نمایشگاههای سراسر کشور و طرف قرارداد سازمانها می باشد، حاصل سالها تلاش موسسه زبان پرتو دانش می باشد که در قالب یک بسته آموزشی از سطح مبتدی تا پیشرفته به حضور علاقه مندان به فراگیری زبان انگلیسی معرفی می گردد. این نرم افزار تلفیقی از سیستم آموزش حضوری و مجازی با بهره گیری از جدیدترین کتاب American English file 2016 می باشد. این نرم افزار یک روش کاملا انعطاف پذیر بوده که 4 مهارت فراگیری زبان انگلیسی را فراهم می سازد. با این مجموعه می توانید آموزش قدم به قدم از سطح مقدماتی تا پیشرفته در یک دوره علمی 8 ماهه را تجربه کنید. این نرم افزار برای نخستین بار شبیه سازی کامل محیط کلاس در همه بخش ها و مهارت های مورد نیاز را ایجاد کرده است. تدریس و پیشرفت درسی به صورت کاملا ترمیک، مطابق با به روز ترین متدهای آموزشی انجام می شود و این نرم افزار از تکنولوژی هوشمند سازی محیط برنامه بهره می برد. Avatar برای نخستین بار، قابلیت مکالمه با زبان آموزان هم سطح به منظور تقویت مهارت های گفتاری را فراهم کرده است.

نرم‌ افزار آموزش زبان انگلیسی در نود روز نشر پدیده

نرم‌ افزار آموزش زبان انگلیسی در نود روز نشر پدیده

این محصول را می‌توانید با قیمت 24 هزار تومان از دیجی کالا تهیه کنید.

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی Get English Gold کندوسافت

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی Get English Gold کندوسافت

این محصول را می‌توانید با قیمت 120 هزار تومان از دیجی کالا تهیه کنید.

مجموعه GET ENGLISH نسخه GOLD که توسط کندوسافت به بازار عرضه می شود، حاصل سالها تلاش موسسه زبان پرتو دانش می باشد که در قالب یک بسته آموزشی از سطح مبتدی تا پیشرفته به حضور علاقه مندان به فراگیری زبان معرفی می گردد. مجموعه نرم افزاری GET ENGLISH نسخه GOLD، دارای قابلیت تعیین سطح نرم افزاری و اینترنتی می باشد. این نرم افزار تلفظ صحیح را با امکان مقایسه گفتار به شما آموزش می دهد. ایجاد فضای تعاملی با نرم افزار به صورت مجازی و هوشمند کار با این محیط را برای شما جذاب و کارآمد نموده است. امکان مکالمه هوشمند با نرم افزار و مقایسه گفتار از دیگر امکانات این مجموعه است. همچنین در این بسته، شما امکان مشاهده روند فعالیت و پیشرفت هر کاربر به همراه رسم نمودار پیشرفت را دارا می باشید. شما می توانید از خدمات آموزش مجازی و شرکت در کلوپ ها و انجمن های آموزش مجازی در این مجموعه بهره ببرید.

آموزش زبان انگلیسی امریکن انگلیش فایل نشر آریانا داده اندیشه

آموزش زبان انگلیسی امریکن انگلیش فایل نشر آریانا داده اندیشه

این محصول را می‌توانید با قیمت 100 هزار تومان از دیجی کالا تهیه کنید.

این نرم افزار بر اساس کتاب های آموزشی زبان انگلیسی American English File “ویرایش دوم” با استفاده از فرمول جدید خود که شامل ایجاد اعتماد به نفس در گفتار دانشجو، فرصت و انگیزه است، دانشجویان را به سرعت وادار به تکلم زبان انگلیسی می کند و صرف مدتی کوتاه با بهره گیری از روش های درست و بنیادی یادگیری زبان را تقویت می کند . سری کتاب های Amercan English File Second Edition با استفاده از متن های غنی و به روز و همچنین با استفاده از گفتار طنز و تصاویر کاریکاتور گونه ی خود دانشجویان را ترغیب به یادگیری زبان می کند . این سری کتاب ها به طور بنیادین به آموزش صحیح گرامر، دایره لغات، نحوه ی صحیح تلفظ می پردازد و این چند مهارت را به طرزی دقیق آموزش می دهد . از نقاط قوت این بسته ، برنامه مدونی است که از درس ابتدایی این مجموعه برای آموزش نحوه صحیح تلفظ حروف، کلمات و جملات زبان انگلیسی برای زبان آموزان در نظر گرفته شده است. امروزه با وجود پكيج خودآموز و شبيه‌ساز مكالمه انگليسي بدون توقف كه در تمام شرايط و لحظات پشتيبان و ياور زبان آموز است، ترس و دلهره معنايي ندارد و در مواردي كه واقعا نياز باشد، حتي با زبان مادري خودتان شما را راهنمايي و هدايت مي‌كند تا به سرمنزل مقصود رهنمون گرديد.

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی Tell Me More نشر دنیای نرم افزار سینا

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی Tell Me More نشر دنیای نرم افزار سینا

این محصول را می‌توانید با قیمت 23 هزار تومان از دیجی کالا تهیه کنید.

«تل می مور» (Tell Me More) نرم‌افزاری فوق‌حرفه‌ای و قدرتمند در زمینه‌ی آموزش زبان انگلیسی به‌شمار می‌رود. این نرم‌افزار یکی از منابع آموزشی کامل زبان انگلیسی و شامل بیشتر از 2000 ساعت آموزش از سطح مقدماتی تا پیشرفته است. این نرم‌افزار بیش از 10،000 تمرین برای مهارت‌های لازم زبان انگلیسی دارد؛ همچنین این مجموعه شامل 10 ساعت فیلم است که کاربر را در محیط قرار می‌دهد.

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی رزتااستون لهجه آمریکایی

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی رزتااستون لهجه آمریکایی

نسخه 5 انتشارات نرم افزاری افرند

این محصول را می‌توانید با قیمت 35 هزار تومان از دیجی کالا تهیه کنید.

رُزتااِستون یک نرم افزار آموزشی کاملاً تعاملی است که با روش آموزشی منحصر به فرد خود (Dynamic Immersion) فراگیری زبان انگلیسی را همچون زبان مادری برای شما ممکن می سازد.با روش رُزتااِستون نیازی به نکات گرامری پیچیده نخواهید داشت؛ شما با تمرین و تکرار و به کارگیری عبارات مختلف، می‌آموزید که بدون اشتباه صحبت کنید. این نرم افزار با ارائه بازخورد سریع،به شما این امکان را می‌دهد که اشتباهات احتمالیتان را تصحیح نمایید. بدین ترتیب شما می‌توانید با دستیابی به اعتماد به نفس حاصل از دانستن یک زبان جدید، به راحتی انگلیسی صحبت کنید. آموختن زبان باید سرگرم کننده، آسان و موثر باشد. ما زبان را به همان شیوه ای که زبان مادری خود را آموخته اید، یعنی به صورت ذاتی و بطور مستقیم و بدون ترجمه کردن، به شما می آموزیم. بدین معنا که دیگر با توضیحات گرامری پیچیده و لیستی از کلمات خسته کننده برای به خاطر سپردن، روبه‌رو نیستید.

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی چکامه (با شیوه ای جذاب و ماندگار)

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی چکامه (با شیوه ای جذاب و ماندگار)

این محصول را می‌توانید به صورت رایگان از سایت آموزش زبان انگلیش سیتی یا اندرویدها نصب کنید.

اگر به دنبال یکی از بهترین نرم افزار آموزش زبان انگلیسی بر روی تلفن همراه خود می‌گردید ما به شما نرم افزار آموزش زبان انگلیسی چکامه را پیشنهاد می‌کنیم. این نرم افزار با بهره‌گیری از شیوه‌ای متفاوت در آموزش زبان انگلیسی توانسته است در سال‌های اخیر جایگاه خوبی در بین نرم افزارهای زبان انگلیسی اندروید به دست آورد و به یکی از نرم افزارهای محبوب میان کاربران تبدیل شود. شما در این اپلیکیشن به بخش‌هایی از مهارت‌های زبان انگلیسی خود توسعه خواهید داد که نقطه‌ضعف بسیاری از زبان آموزان در کشور ما است. این مهارت‌ها با استفاده از شیوه‌های مؤثری که حاصل تحقیقات محققین در حوزه یادگیری است، آموزش داده می‌شود. شما در نرم افزار زبان چکامه می‌توانید از زبان آموختن لذت ببرید و لذت بردن به افزایش بهره‌وری شما در یادگیری زبان کمک زیادی خواهد کرد. شما با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید همیشه و در هرکجا که هستید از زمان خود استفاده کرده و بدون نیاز به اتصال به اینترنت روی تلفن همراه از چکامه بهره ببرید. مهم نیست که در چه سطحی هستید چون چکامه دارای سطح‌بندی است. این نرم افزار را نصب کنید و از استفاده از آن لذت ببرید تا از نتیجه آن شگفت‌زده شوید.

خودآموز زبان انگلیسی بدون توقف 2-نسخه USB

خودآموز زبان انگلیسی بدون توقف 2-نسخه USB

این محصول را می‌توانید با قیمت 35 هزار تومان از دیجی کالا تهیه کنید.

این بسته آموزشی در 6 سطح و بر اساس کتاب های بسیار جذاب و پرمخاطبTopNotch  نگارش دوم برای کاربران فارسی زبان طراحی شد که از نرم‌افزاری هوشمند و کاملا ایرانی برای شبیه سازی مکالمه با کامپیوتر بهره‌مند گردید. این بسته زبان آموز را برای برقراری ارتباط موفق و توام با اعتماد به نفس با جهان خارج، اعم از انگلیسی‌زبان‌ها و غیر انگلیسی زبان‌هایی که به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند آماده می‌سازد. تصور موقعیت مواجه شدن با یک فرد انگلیسی زبان و صحبت کردن با وی برای بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان ترس و دلهره را به همراه داشته و دارد. اما آیا هنوز هم با تصور این موقعیت مضطرب می‌شوید؟ امروزه با وجود پکیج خودآموز و شبیه‌ساز مکالمه انگلیسی بدون توقف که در تمام شرایط و لحظات پشتیبان و یاور زبان آموز است، ترس و دلهره معنایی ندارد و در مواردی که واقعا نیاز باشد، حتی با زبان مادری خودتان شما را راهنمایی و هدایت می‌کند تا به سرمنزل مقصود رهنمون گردید.

نرم افزار آموزشی زبان ساتل انگلیسی شیرین

نرم افزار آموزشی زبان ساتل انگلیسی شیرین

این محصول را می‌توانید با قیمت 129 هزار تومان از دیجی کالا تهیه کنید.

مجموعه‌ی «انگلیسی شیرین» یکی از کامل‌ترین و قوی‌ترین مجموعه‌های آموزش زبان انگلیسی بوده که در یک پکیج شامل 8 عدد دی‌وی‌دی و 4 جلد کتاب تهیه شده است. با این نرم‌افزار شما در واقع به اندازه‌ی 16 ترم یک آموزشگاه زبان واقعی، در منزل و محل کار خود، زبان انگلیسی را می‌آموزید. این نرم‌افزار شامل تمامی مهارت‌های مکالمه، گرامر، مهارت‌های نوشتاری، خواندن و لغت می‌شود. دروس این نرم‌افزار توسط یکی از برجسته‌ترین اساتید آموزش زبان کشور در محیطی جذاب و به مدت بیش از 2500 دقیقه ارائه می‌شود. با استفاده از این نرم‌افزار پس از آموزش مکالمه‌های دروس، در قسمت Role Play می‌توانید مکالمات را با کامپیوتر تمرین کنید

آموزش تصویری زبان انگلیسی نصرت

آموزش تصویری زبان انگلیسی نصرت

این محصول را می‌توانید با قیمت 43 هزار تومان از دیجی کالا تهیه کنید.

دوره مقدماتی و پیشرفته ـ ویدئویی مکالمه زبان انگلیسی نصرت در سه ماه با روزی 30 دقیقه گوش کردن به هر درس، روش استفاده آسان برای تمامی سنین با هر سطح آشنایی به زبان انگلیسی، برگرفته شده از جدیدترین متد آموزشی روز جهان، تمرکز و تقویت حافظه در ضمن یادگیری، تکرار مطالب در فواصل زمانی مختلف ، نمایش متون و مکالمات صوتی همزمان، بیش از 40 ساعت آموزش شامل محاوره ،آشنایی با لغات ، آموزش حروف اضافه ، آشنایی با جمله سازی و روخوانی.

دوره آموزش زبان انگلیسی Doit انتشارات جی 5

دوره آموزش زبان انگلیسی Doit انتشارات جی 5

این محصول را می‌توانید با قیمت 43 هزار تومان از دیجی کالا تهیه کنید.

یادگیری زبان انگلیسی، نیازمند یک روش همه جانبه و منسجم است که علاوه بر دارا بودن استاندارد‌های بالای علمی و آموزشی، کاملا منطبق با اصول انگیزشی و روانشناشی یادگیری نیز باشد تا زبان آموز را در طول دوره یادگیری علاقمند و فعال نگه دارد. DO IT یک دوره آموزشی کامل و کاربردی از مبتدی تا پیشرفته است. در این دوره، روش آموزشی شفاف و جذابی برای زبان آموزان طراحی شده است. که منطبق با نیازها و توانایی‌های زبان آموز او را تا رسیدن به هدف کاملا برانگیخته و علاقمند به یادگیری نگه می‌دارد. هم‌چنین در این دوره با کمک متدهای روانشناسی یادگیری و ابزارهای انگیزشی موجود در دوره، زبان آموزان نسبت به یادگیری زبان کاملا متعهد و مطمئن می‌شوند. «دوره  آموزش زبان انگلیسی Doit  انتشارات جی۵» محتوای سرفصل‌هایی با موضوعات شخصی، خانوادگی و اجتماعی است که آموزش زبان را برای داوطلبان جذاب و کاربردی می‌کند و آن‌ها را در جریان یادگیری علاقه‌مند نگه می‌دارد.

 

برچسب ها

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن