خواندن به انگلیسی

متن کوتاه انگلیسی– وضعیت مارتا – سطح B1

برای یادگیری زبان انگلیسی به طور خودآموز راههای زیادی وجود دارد. امروزه در عصر اینترنتی ما از این موهبت برخورداریم که هر زبانی که می‌خواهیم را به رایگان یاد بگیریم. در این مسیر تنها مواردی که مهم هستند، حوصله، تعهد و منابع درست است. فریدلینگو سعی دارد که این منابع را در اختیار شما بگذارد؛ منابعی که همه رایگان هستند. کتاب داستان انگلیسی داستان کوتاه انگلیسی داستان انگلیسی با ترجمه

برای یادگیری زبان انگلیسی، برای افراد مبتدی، می‌توانید از اپلیکیشن‌های رایگان یادگیری انگلیسی استفاده کنید. در کنار اپلیکیشن‌ها، می‌توانید برای تکمیل و تعمیق مهارت‌های زبان انگلیسی از پادکست‌های رایگان زبان انگلیسی استفاده کنید. این پادکست‌ها را می‌توانید در گوشی همراه خود داشته باشید و همیشه به آنها گوش دهید. دیدن فیلم‌ها و شوهای سینمایی به زبان انگلیسی از جمله موارد دیگر برای تمرین و تقویت انگلیسی است. 

فریدلینگو مجموعه بزرگی از متون کوتاه انگلیسی را برای شما مهیا کرده است که با خواندن و مطالعه‌ی آنها می‌توانید مهارت‌های درک مطلب، دایره واژگان و ساختار انگلیسی خود را تقویت کنید و ارتقا دهید. تمامی این متن‌ها ترجمه شده‌اند و توصیه‌ی ما این است که در ابتدا متن را بدون نگاه به ترجمه بخوانید. سپس اگر مشکلی در فهم متن داشتید، از ترجمه کمک بگیرید. همچنین می‌توانید نسخه‌ی pdf متن‌ها را دانلود کنید و پرینت بگیرید تا راحت‌تر بتوانید روی آنها کار کنید. این مجموعه را می‌توانید در این لینک پیدا کنید.

شما در فریدلینگو به مطالب متنوعی برای یادگیری انگلیسی دسترسی دارید؛ می‌توانید از وب سایت‌های خوبی که ما آنها را برای شما لیست کرده‌ایم به یادگیری زبان انگلیسی از جنبه‌های گوناگون بپردازید، یا اینکه از کانالهای خوب یوتیوبی را برای تقویت زبان انگلیسی دنبال کنید. 


Martha’s Situation

Martha sees bananas are on sale. Bananas are usually 3 dollars per bunch, but they are 1 dollar today. Martha wants 3 bunches of bananas because she is going to make banana bread. This would normally cost Martha 9 dollars, but today it costs Martha 3 dollars. Martha saved 6 dollars.

Martha also needs 2 bags of flour and 2 bags of sugar. Flour costs 3 dollars per 5-pound bag. Sugar costs 4 dollars per 5-pound bag. It costs 6 dollars for the flour and 8 dollars for the sugar. Together, they cost 14 dollars.

In total, Martha spends 3 dollars on 3 bunches of bananas, 6 dollars on 2 bags of flour, and 8 dollars on 2 bags of sugar. Martha pays 17 dollars for 7 items.

ترجمه

وضعیت مارتا

مارتا چشمش به فروش موز خورد. موزها معمولا برای هر دسته 3 دلار قیمت داشتند، اما امروز 1 دلار بودند. مارتا سه دسته موز می‌خواست چون می‌خواست نان موزی درست کند. خرید سه دسته معمولا 9 دلار هزینه داشت، اما امروز مارتا فقط 3 دلار پرداخت کرد. ازینرو مارتا 6 دلار پس انداز کرد.

مارتا همچنین به دو بسته آرد و دو بسته شکر نیاز داشت. هر 5 پوند آرد 3 دلار قیمت داشت. هر 5 پوند شکر نیز 4 دلار قیمت داشت. روی هم خرید آرد 6 دلار و شکر 8 دلار می‌شد. با هم، هزینه‌ی کل 14 دلار میشد.

در کل، مارتا برای سه دسته موز 3 دلار پرداخت کرد، 6 دلار برای دو بسته آرد و 8 دلار برای دو بسته شکر هزینه کرد. مارتا برای 7 آیتم 17 دلار پرداخت کرد.

pdf می‌توانید نسخه‌ی pdf این متن کوتاه را دانلود کنید و بعدا مطالعه نمایید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن