خواندن به انگلیسی

متن کوتاه انگلیسی– شهر من – سطح B1

برای یادگیری زبان انگلیسی به طور خودآموز راههای زیادی وجود دارد. امروزه در عصر اینترنتی ما از این موهبت برخورداریم که هر زبانی که می‌خواهیم را به رایگان یاد بگیریم. در این مسیر تنها مواردی که مهم هستند، حوصله، تعهد و منابع درست است. فریدلینگو سعی دارد که این منابع را در اختیار شما بگذارد؛ منابعی که همه رایگان هستند. کتاب داستان انگلیسی داستان کوتاه انگلیسی داستان انگلیسی با ترجمه

برای یادگیری زبان انگلیسی، برای افراد مبتدی، می‌توانید از اپلیکیشن‌های رایگان یادگیری انگلیسی استفاده کنید. در کنار اپلیکیشن‌ها، می‌توانید برای تکمیل و تعمیق مهارت‌های زبان انگلیسی از پادکست‌های رایگان زبان انگلیسی استفاده کنید. این پادکست‌ها را می‌توانید در گوشی همراه خود داشته باشید و همیشه به آنها گوش دهید. دیدن فیلم‌ها و شوهای سینمایی به زبان انگلیسی از جمله موارد دیگر برای تمرین و تقویت انگلیسی است. 

فریدلینگو مجموعه بزرگی از متون کوتاه انگلیسی را برای شما مهیا کرده است که با خواندن و مطالعه‌ی آنها می‌توانید مهارت‌های درک مطلب، دایره واژگان و ساختار انگلیسی خود را تقویت کنید و ارتقا دهید. تمامی این متن‌ها ترجمه شده‌اند و توصیه‌ی ما این است که در ابتدا متن را بدون نگاه به ترجمه بخوانید. سپس اگر مشکلی در فهم متن داشتید، از ترجمه کمک بگیرید. همچنین می‌توانید نسخه‌ی pdf متن‌ها را دانلود کنید و پرینت بگیرید تا راحت‌تر بتوانید روی آنها کار کنید. این مجموعه را می‌توانید در این لینک پیدا کنید.

شما در فریدلینگو به مطالب متنوعی برای یادگیری انگلیسی دسترسی دارید؛ می‌توانید از وب سایت‌های خوبی که ما آنها را برای شما لیست کرده‌ایم به یادگیری زبان انگلیسی از جنبه‌های گوناگون بپردازید، یا اینکه از کانالهای خوب یوتیوبی را برای تقویت زبان انگلیسی دنبال کنید. 


My city

My city isn’t a bad city however it’s nothing to get too excited about either. Because it’s a quiet city with very little crime lots of people move here to start families. There are plenty of schools and several parks. There are also quite a number of jobs. People work in both offices and factories.

Having grown up here, I know it well. Too well. I’m ready to move to another place. I want to see other cities and other countries. I think it’s important to learn new things and explore other cultures. I like to spend time with people who have ideas that are different from my ideas. It helps me to see things in a new way.

ترجمه

شهر من

شهر من شهر بدی نیست ولی چیز هیجان انگیزی هم در خود ندارد. چرا‌که اینجا شهر کوچک و آرامی است با جرایم خیلی کم و اغلب افراد در اینجا به فکر تشکیل خانواده هستند.اینجا مدارس بسیار و چندین پارک وجود دارد. همچنین تعدادی شغل. مردم در ادارات و کارخانه ها کار می‌کنند. دوست دارم شهرها و کشورهای دیگر را ببینم. به نظرم یادگیری چیزهای جدید و کشف فرهنگ‌های دیگر مهم است. دوست دارم با مردمی که ایده‌های متفاوتی از من دارند وقت بگذرانم. این کار به من کمک میکند تا دید جدیدی داشته باشم.

pdf می‌توانید نسخه‌ی pdf این متن کوتاه را دانلود کنید و بعدا مطالعه نمایید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن