خواندن به انگلیسی

متن کوتاه انگلیسی– خانواده‌ی من در خانه – سطح A2

برای یادگیری زبان انگلیسی به طور خودآموز راههای زیادی وجود دارد. امروزه در عصر اینترنتی ما از این موهبت برخورداریم که هر زبانی که می‌خواهیم را به رایگان یاد بگیریم. در این مسیر تنها مواردی که مهم هستند، حوصله، تعهد و منابع درست است. فریدلینگو سعی دارد که این منابع را در اختیار شما بگذارد؛ منابعی که همه رایگان هستند. کتاب داستان انگلیسی داستان کوتاه انگلیسی

برای یادگیری زبان انگلیسی، برای افراد مبتدی، می‌توانید از اپلیکیشن‌های رایگان یادگیری انگلیسی استفاده کنید. در کنار اپلیکیشن‌ها، می‌توانید برای تکمیل و تعمیق مهارت‌های زبان انگلیسی از پادکست‌های رایگان زبان انگلیسی استفاده کنید. این پادکست‌ها را می‌توانید در گوشی همراه خود داشته باشید و همیشه به آنها گوش دهید. دیدن فیلم‌ها و شوهای سینمایی به زبان انگلیسی از جمله موارد دیگر برای تمرین و تقویت انگلیسی است.

فریدلینگو مجموعه بزرگی از متون کوتاه انگلیسی را برای شما مهیا کرده است که با خواندن و مطالعه‌ی آنها می‌توانید مهارت‌های درک مطلب، دایره واژگان و ساختار انگلیسی خود را تقویت کنید و ارتقا دهید. تمامی این متن‌ها ترجمه شده‌اند و توصیه‌ی ما این است که در ابتدا متن را بدون نگاه به ترجمه بخوانید. سپس اگر مشکلی در فهم متن داشتید، از ترجمه کمک بگیرید. همچنین می‌توانید نسخه‌ی pdf متن‌ها را دانلود کنید و پرینت بگیرید تا راحت‌تر بتوانید روی آنها کار کنید. این مجموعه را می‌توانید در این لینک پیدا کنید.

یکی دیگر از راههای یادگیری انگلیسی، خواندن کتاب داستانهای کوتاه است که بصورت هدفمندی طراحی شده‌اند. در این کتابها تعداد مشخصی لغات بکار رفته است. شما با توجه به سطح خود، می‌توانید کتاب مورد نیاز خود را انتخاب کرده و آن را مطالعه کنید. با خواندن کتاب داستان انگلیسی شما هم ساختار را یاد می‌گیرید، هم قواعد و اصول نگارشی زبان انگلیسی را، و هم دایره لغات خود را گسترش می‌دهید. همچنین منابع ارزشمند دیگری نیز وجود دارد که می‌توانید به رایگان آنها را دانلود کنید. شما می‌توانید از طریق این لینک به منابع انگلیسی دسترسی داشته باشید.


My family at home

My family lives in a small house. It’s simple but pretty. It has a large garden. I like to work in the garden but my sister hates to work in the garden. She prefers to read. She reads in the morning, in the afternoon and at night.

I give all of the vegetables to mom and dad. They like to cook in our small kitchen. I eat any vegetable but my sister eats only a few.

My family always eats breakfast and dinner together. We talk. We laugh. Then my sister washes the dishes.

At night dad likes to listen to music. Mom works on the computer. I watch television. And my sister reads.

Soon we go to bed. My parents go to bed late but my sister and I go to bed early. I’m ready to go to sleep but my sister wants to keep reading.

ترجمه

خانواده‌ی من در خانه

خانواده‌ی من در یک خانه‌ی کوچک زندگی می‌کنند. یک خانه‌ی ساده اما خوشکل. این خانه یک باغ بزرگ دارد. من عاشق کار کردن در باغ هستم اما خواهرم از کار کردن در باغ خوشش نمی‌آید. او دوست دارد کتاب بخواند. او صبح‌ها مطالعه می‌کند، بعد از ظهرها و شب‌ها هم مطالعه می‌کند.

من تمام سبزیجات را به مادر و پدرم می‌دهم. آنها عاشق اشپزی در اشپزخانه‌ی کوچکمان هستند. من هر نوع سبزیجاتی را میخورم اما خواهرم تنها مقداری می‌خورد.

خانواده‌ی من صبحانه و شام را با هم می‌خورند. ما قدم می‌زنیم. می‌خندیم. سپس خواهرم ظرفها را می‌شورد.

شبها پدرم دوست دارد به موسیقی گوش دهد. مادرم با کامپیوتر کار می‌کند. من تلویزیون نگاه می‌کنم. و خواهرم کتاب می‌خواند.

سپس به تختخواب می‌رویم. والدینم دیر به تختخواب می‌روند اما من و خواهرم زود به تختخواب می‌رویم. من آماده‌ی خوابیدن هستم اما خواهرم می‌خواهد همچنان به خواندن ادامه دهد.

pdf می‌توانید نسخه‌ی pdf این متن کوتاه را دانلود کنید و بعدا مطالعه نمایید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن