خواندن به انگلیسی

متن کوتاه انگلیسی– صبح‌های من – سطح A1

برای یادگیری زبان انگلیسی به طور خودآموز راههای زیادی وجود دارد. امروزه در عصر اینترنتی ما از این موهبت برخورداریم که هر زبانی که می‌خواهیم را به رایگان یاد بگیریم. در این مسیر تنها مواردی که مهم هستند، حوصله، تعهد و منابع درست است. فریدلینگو سعی دارد که این منابع را در اختیار شما بگذارد؛ منابعی که همه رایگان هستند. کتاب داستان انگلیسی داستان کوتاه انگلیسی

برای یادگیری زبان انگلیسی، برای افراد مبتدی، می‌توانید از اپلیکیشن‌های رایگان یادگیری انگلیسی استفاده کنید. در کنار اپلیکیشن‌ها، می‌توانید برای تکمیل و تعمیق مهارت‌های زبان انگلیسی از پادکست‌های رایگان زبان انگلیسی استفاده کنید. این پادکست‌ها را می‌توانید در گوشی همراه خود داشته باشید و همیشه به آنها گوش دهید. دیدن فیلم‌ها و شوهای سینمایی به زبان انگلیسی از جمله موارد دیگر برای تمرین و تقویت انگلیسی است.

فریدلینگو مجموعه بزرگی از متون کوتاه انگلیسی را برای شما مهیا کرده است که با خواندن و مطالعه‌ی آنها می‌توانید مهارت‌های درک مطلب، دایره واژگان و ساختار انگلیسی خود را تقویت کنید و ارتقا دهید. تمامی این متن‌ها ترجمه شده‌اند و توصیه‌ی ما این است که در ابتدا متن را بدون نگاه به ترجمه بخوانید. سپس اگر مشکلی در فهم متن داشتید، از ترجمه کمک بگیرید. همچنین می‌توانید نسخه‌ی pdf متن‌ها را دانلود کنید و پرینت بگیرید تا راحت‌تر بتوانید روی آنها کار کنید. این مجموعه را می‌توانید در این لینک پیدا کنید.

یکی دیگر از راههای یادگیری انگلیسی، خواندن کتاب داستانهای کوتاه است که بصورت هدفمندی طراحی شده‌اند. در این کتابها تعداد مشخصی لغات بکار رفته است. شما با توجه به سطح خود، می‌توانید کتاب مورد نیاز خود را انتخاب کرده و آن را مطالعه کنید. با خواندن کتاب داستان انگلیسی شما هم ساختار را یاد می‌گیرید، هم قواعد و اصول نگارشی زبان انگلیسی را، و هم دایره لغات خود را گسترش می‌دهید. همچنین منابع ارزشمند دیگری نیز وجود دارد که می‌توانید به رایگان آنها را دانلود کنید. شما می‌توانید از طریق این لینک به منابع انگلیسی دسترسی داشته باشید.


My morning routine

My name is Bob. Each day I drive my kids to school. My daughter goes to a school that’s far from our house. It takes 30 minutes to get there. Then I drive my son to his school. It’s close to my job. My daughter is in the sixth grade and my son is in the second. They are both good students. My daughter usually sings her favorite songs while I drive. My son usually sleeps.

I arrive at the office at 8:30 AM. I say good morning to all my workmates then I get a big cup of hot coffee. I turn on my computer and read my email. Some days I have a lot to read. Soon I need another cup of coffee.

ترجمه

کارهای روزانه‌ی من

اسم من باب است. هر روز بچه‌هایم را به مدرسه می‌برم. دخترم به مدرسه‌ای می‌رود که از خانه‌ی ما بسیار دور است. رسیدن به آنجا 30 دقیقه طول می‌کشد. سپس پسرم را به مدرسه‌اش می‌برم. مدرسه‌اش نزدیک محل کارم است. دخترم کلاس ششم است و پسرم کلاس دوم. هر دو دانش آموزان خوبی هستند. دخترم معمولا اوازهای مورد علاقه‌اش را هنگام رانندگی من می‌خواند. پسرم معمولا می‌خوابد.

من ساعت هشت و نیم سر کار میرسم. به همه‌ی همکارانم صبح بخیر می‌گم و سپس یک لیوان قهوه‌ی داغ میگیرم. کامپیوتر را روشن می‌کنم و ایمیلم را می‌خوانم. بعضی روزها چیزهای زیادی برای خواندن وجود دارند. به زودی به یک لیوان قهوه‌ی دیگر نیاز خواهم داشت.

pdf می‌توانید نسخه‌ی pdf این متن کوتاه را دانلود کنید و بعدا مطالعه نمایید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن