خواندن به انگلیسی

متن کوتاه انگلیسی– تعطیلات ما – سطح A1

برای یادگیری زبان انگلیسی به طور خودآموز راههای زیادی وجود دارد. امروزه در عصر اینترنتی ما از این موهبت برخورداریم که هر زبانی که می‌خواهیم را به رایگان یاد بگیریم. در این مسیر تنها مواردی که مهم هستند، حوصله، تعهد و منابع درست است. فریدلینگو سعی دارد که این منابع را در اختیار شما بگذارد؛ منابعی که همه رایگان هستند. کتاب داستان انگلیسی

برای یادگیری زبان انگلیسی، برای افراد مبتدی، می‌توانید از اپلیکیشن‌های رایگان یادگیری انگلیسی استفاده کنید. در کنار اپلیکیشن‌ها، می‌توانید برای تکمیل و تعمیق مهارت‌های زبان انگلیسی از پادکست‌های رایگان زبان انگلیسی استفاده کنید. این پادکست‌ها را می‌توانید در گوشی همراه خود داشته باشید و همیشه به آنها گوش دهید. دیدن فیلم‌ها و شوهای سینمایی به زبان انگلیسی از جمله موارد دیگر برای تمرین و تقویت انگلیسی است.

فریدلینگو مجموعه بزرگی از متون کوتاه انگلیسی را برای شما مهیا کرده است که با خواندن و مطالعه‌ی آنها می‌توانید مهارت‌های درک مطلب، دایره واژگان و ساختار انگلیسی خود را تقویت کنید و ارتقا دهید. تمامی این متن‌ها ترجمه شده‌اند و توصیه‌ی ما این است که در ابتدا متن را بدون نگاه به ترجمه بخوانید. سپس اگر مشکلی در فهم متن داشتید، از ترجمه کمک بگیرید. همچنین می‌توانید نسخه‌ی pdf متن‌ها را دانلود کنید و پرینت بگیرید تا راحت‌تر بتوانید روی آنها کار کنید. این مجموعه را می‌توانید در این لینک پیدا کنید.

یکی دیگر از راههای یادگیری انگلیسی، خواندن کتاب داستانهای کوتاه است که بصورت هدفمندی طراحی شده‌اند. در این کتابها تعداد مشخصی لغات بکار رفته است. شما با توجه به سطح خود، می‌توانید کتاب مورد نیاز خود را انتخاب کرده و آن را مطالعه کنید. با خواندن کتاب داستان انگلیسی شما هم ساختار را یاد می‌گیرید، هم قواعد و اصول نگارشی زبان انگلیسی را، و هم دایره لغات خود را گسترش می‌دهید. همچنین منابع ارزشمند دیگری نیز وجود دارد که می‌توانید به رایگان آنها را دانلود کنید. شما می‌توانید از طریق این لینک به منابع انگلیسی دسترسی داشته باشید.


Our Vacation

Every year we go to Florida. We like to go to the beach.

My favorite beach is called Emerson Beach. It is very long, with soft sand and palm trees. It is very beautiful. I like to make sandcastles and watch the sailboats go by. Sometimes there are dolphins and whales in the water!

Every morning we look for shells in the sand. I found fifteen big shells last year. I put them in a special place in my room. This year I want to learn to surf. It is hard to surf, but so much fun! My sister is a good surfer. She says that she can teach me. I hope I can do it!

ترجمه

تعطیلات ما

هر سال ما به فلوریدار می‌رویم. ما دوست داریم به ساحل دریا برویم. ساحل مورد علاقه‌ی من ساحل امرسون نام دارد. یک ساحل بلند، با شن نرم و درختان خرما. خیلی زیباست. آنجا دوست دارم قلعه‌های شنی بسازم و شناور بودن قایق‌های ماهگیری را نگاه کنم. بعضی اوقات در آب دلفین و وال هم وجود دارند!

هر صبح ما در شن‌ها دنبال صدف می‌گردیم. سال پیش 15 عدد از آنها را پیدا کردم. آنها را در جای مخصوصی در اتاقم گذاشتم. امسال دوست دارم surf کردن یاد بگیرم. کار سختی است اما واقعا باحال است! خواهرم یک سورفر خوب است. او گفت که میتونه به من یاد بده. امیدوارم بتونم انجامش بدم.

pdf می‌توانید نسخه‌ی pdf این متن کوتاه را دانلود کنید و بعدا مطالعه نمایید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن