آهنگ‌های صوتی برای کودکانمنابع انگلیسی

مجموعه آهنگ‌های انگلیسی برای کودکان

کودکان به ترانه‌ و ویدیو به شدت علاقمندند. یکی از راههای موثر برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان استفاده از این دو ابزار است. این مجموعه English Songs for Kids، در بر دارنده بیش از 150 آهنک کودکانه به زبان انگلیسی است که بصورت هوشمندانه‌ای برای کودکان ضبط شده است. کودک با گوش دادن به این مجموعه علاوه بر یادگیری تلفظ صحیح لغات زبان اگنلیسی و روش خواندن شعر، موارد دیگری از جمله اسامی حیوانات، رنگ‌ها، روزهای هفته، دیالوگ‌های مهم و بسیاری موارد دیگر را یاد می‌گیرد.

لینک دانلود با حجم 190 مگابایت

رمز فایل فشرده

توجه: این مجموعه در یک فایل فشرده با فرمت ZIP قرار داده شده است. برای باز کردن فایل فشرده پس از دانلود باید از نرم افزار Winrar استفاده کنید.


برای آموزش زبان انگلیسی یا هر زبان خارجی دیگری به کودکان باید با تکنیک جلو رفت. مهم ترین و تنها عامل موفقیت کودک در فراگیری زبان انگلیسی، بدون توجه به سن کودک، اشتیاق و علاقه والدین او به این کار است. بنابراین والدین برای پشتیبانی از روند یادگیری زبان کودک خود در خانه چه کاری می‌توانند انجام دهند. راههای متعددی برای آموزش زبان به کودکان وجود دارد. شعر انگلیسی ترانه انگلیسی برای کودکان آهنگ انگلیسی برای کودکان

برای مثال، می‌توان یادگیری زبان را از طریق بازی‌های متنوع به کودکان آموزش داد؛ یا اینکه از کتابهای تصویردار جذاب استفاده کرد. تماشا کردن انیمیشن‌ها و آهنگ‌های کودکانه نیز تاثیر موثری در فرآیند یادگیری کودک دارند. سعی کنید کودکتان را دو زبانه بزرگ کنید و آینده‌ی بهتر و امید بخش‌تری در دنیای پر رقابت امروز برای او بسازید. ما اینجا درفریدلینگو بهترین منابع ممکن را برای شما گردآوری کرده‌ایم تا به وسیله‌ی آن بتوانید در تربیت کودکان دو زبانه یا چند زبانه موفق عمل کنید. شما می‌توانید فلش کارت‌های آموزش کلمات انگلیسی را از این لینک دانلود کنید. شعر انگلیسی ترانه انگلیسی برای کودکان آهنگ انگلیسی برای کودکان

یکی از راههای ایجاد انگیزه در کودکان برای یادگیری زبان انگلیسی، گوش دادن و دیدن ترانه‌های کودکانه به زبان انگلیسی است. فریدلینگو مجموعه‌ی بزرگی از این ترانه‌ها را جمع‌آوری کرده است. در این مجموعه شما می‌توانید بصورت آنلاین در وب سایت ویدیو را ببینید، همچنین می‌توانید ویدیو را دانلود کنید و بدون نیاز به اینترنت آن را نگاه کنید. فریدلینگو بخش جذاب دیگری با عنوان «ویدیوهای انگلیسی برای کودکان» دارد که در آن ویدیوهای متعددی برای کودکان تدارک دیده شده است. مجموعه‌ی جذابی از کتابهای انگلیسی زبان برای کودکان نیز در وب سایت موجود است.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن