اپلیکیشنمنابع انگلیسی

دانلود نسخه کامل دیکشنری انگلیسی U-dictionary

برای یادگیری زبان انگلیسی به طور خودآموز راههای زیادی وجود دارد. امروزه در عصر اینترنتی ما از این موهبت برخورداریم که هر زبانی که می‌خواهیم را به رایگان یاد بگیریم. در این مسیر تنها مواردی که مهم هستند، حوصله، تعهد و منابع درست است. فریدلینگو سعی دارد که این منابع را در اختیار شما بگذارد؛ منابعی که همه رایگان هستند. کتاب بهترین دیکشنری انگلیسی

برای یادگیری زبان انگلیسی، برای افراد مبتدی، می‌توانید از اپلیکیشن‌های رایگان یادگیری انگلیسی استفاده کنید. در کنار اپلیکیشن‌ها، می‌توانید برای تکمیل و تعمیق مهارت‌های زبان انگلیسی از پادکست‌های رایگان زبان انگلیسی استفاده کنید. این پادکست‌ها را می‌توانید در گوشی همراه خود داشته باشید و همیشه به آنها گوش دهید. دیدن فیلم‌ها و شوهای سینمایی به زبان انگلیسی از جمله موارد دیگر برای تمرین و تقویت انگلیسی است.


درباره اپلیکیشن U-dictionary

اپلیکیشن U-dictionary

اپلیکیشن اندرویدی U-dictionary یکی از بهترین اپلیکیشن‌های مرتبط با زبان انگلیسی است که طرفداران بسیاری دارد. این دیکشنری که در گوگل پلی بیش از 10 میلیون بار دانلود شده است، ویژگی‌های جذابی دارد که به همین خاطر هرکسی که در حال یادگیری زبان انگلیسی است باید آن را داشته باشد. برخی ویژگیهای این دیکشنری شامل: ترجمه‌ی عبارات، ترجمه با دوربین، مخزن واژگان و عبارات و اصطلاحات عامیانه و بسیاری قابلیت‌های دیگر است. در این پست شما می‌توانید نسخه‌ی کامل این اپلیکیشن را بدون تبلیغات دانلود کنید.

سایر ویژگی‌ها:

  • ترجمه سرریع لغت‎‌ها به وسیله تکنولوژی تشخیص خودکار متون
  • صفحه قفل کلمه که کلماتی را که انتخاب کرده‌اید بدون نیاز به اینترنت به صورت آفلاین نشان می‌دهد
  • امکان جستجوی سریع کلمه و جمله در صفحه قفل کلمه
  •  امکان کپی کلمه‌ها و جمله‌ها در حال وب‌گردی، پیغام دادن و خواندن اخبار
  •  هر روز یک لغت جدید
  •  تلفظ عالی به انگلیسی
  • مقالات کاربردی برای تمرین زبان

لینک دانلود نسخه‌ی اندروید اپلیکیشن U-dictionary – با حجم 23 مگابایت

همچنین می‌توانید نسخه‌ی iOS این اپلیکیشن را از مخزن اپ استور دانلود کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن