اپلیکیشن

همه چیز درباره اپلیکیشن یادگیری زبان Babbel

نکات برگزیده مطلب

  • این اپلیکیشن محصول یک شرکت واقع در آلمان است؛ شرکتی که 450 کارمند تمام وقت دارد و طبق ادعای خود این شرکت، بابل حدود یک میلیون کاربر فعال دارد.

بابل اپلیکیشن یادگیری زبان است که در دو نسخه‌ی اندروید و iOS طراحی شده است. این اپلیکیشن در سال 2008 کارش را شروع کرد و در آن می‌توانید زبانهایی چون انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، ترکی، اسپانیایی، روسی و چند زبان دیگر را بیاموزید.

بابل اولین اپلیکیشن یادگیری زبان در دنیاست و یکی از پیشگامان نوآوری در عرصه‌ی آموزشهای آنلاین لقب گرفته است. این اپلیکیشن محصول یک شرکت واقع در آلمان است؛ شرکتی که 450 کارمند تمام وقت دارد و طبق ادعای خود این شرکت، بابل حدود یک میلیون کاربر فعال دارد.

بابل چگونه زبان را به شما یاد می‌دهد

اپلیکیشن زبان Babbel
اپلیکیشن زبان Babbel

مهارت‌های مکالمه‌ای واقعی را یاد بگیرید

دروس آموزشی در بابل توسط متخصصان آموزش زبان طراحی شده‌ و افراد محلی آنها را صدا گذاری کرده‌اند. فضای کاربری طوری است که به شما حس موقعیت‌های واقعی زندگی روزمره را بدهد.

درست و با اعتماد بنفس حرف بزن

دیالوگ‌های تعاملی به شما این اعتماد بنفس را می‌دهد که بتوانید صحبت کنید، و تکنولوژی تشخیص صدای تعبیه شده در این اپلیکیشن به شما در هرچه بهتر بیان کردن دیالوگ‌ها کمک می‌کند.

اپلیکیشن زبان ‌Babbel
اپلیکیشن زبان ‌Babbel

موارد یاد گرفته را همیشه به خاطر داشته باشید!

بخش‌های بازبینی به نوعی طراحی شده‌اند که موارد خوانده شده‌ی قبلی را درون محتوا و متون جدید یک بار دیگر به شما ارائه می‌دهند تا ذهن شما در ماندگار کردن آن هرچه بهتر بتواند عمل کند.

درس‌های ارائه‌ شده در بابل لقمه‌ای و در سایز کوچک هستند و به راحتی می‌توانید در زندگی شلوغ روزمره‌ی خود وقت کافی برای مرور کردن و یادگیری کلمات و موارد جدید را پیدا کنید.  در بابل می‌توانید طبق سلیقه‌ی خود حوزه‌های متعددی را برای خواندن و یادگیری لغات انتخاب کنید. از سفر و مسافرت گرفته تا تجارت، به هر موضوعی که علاقه دارید می‌توانید آنها را برای یادگیری فراخوانی کنید.

سیستم آموزشی بابل برای زندگی مدرن طراحی شده است و با در نظر داشتن اینکه همه مشغله‌ی کاری دارند، به شما این قابلیت را می‌دهد که در هر کجا و هر زمان، بر روی گوشی یا تلفن همراه و یا کامپیوتر خانگی، موارد آموزشی را مرور کنید. فرآیند طی شده در تمامی دستگاههای شما به روز شده و در هر دستگاهی می‌توانید به آخرین مرحله‌ای که بودید دسترسی پیدا کنید.

موسسه‌ی FastCompany در سال 2016 عنوان نوآورانه‌ترین شرکت آموزشی را به شرکت سازنده‌ی بابل داد. استفاده از بابل اما رایگان نیست. بعد از ثبت نام، بابل به شما اجازه می‌دهد که درس اول را بصورت کامل طی کنید و آن را بصورت رایگان در اختیار شما می‌گذارد. اما مابقی درس‌ها، شامل هزینه می‌شوند.

اپلیکیشن زبان ‌Babbel
اپلیکیشن زبان ‌Babbel

جمع بندی

در کل، با وجود اپلیکیشن‌های سراسر رایگانی چون Duolingo و Memrise شاید اقبال عمومی نسبت به اپلیکیشن Babbel کمتر باشد. با وجود اینکه یکی از اولین‌ها در عرصه‌ی آموزش آنلاین زبان بوده است، اما در مسیر قایفه را به اپلیکیشن‌های دیگری چون دولینگو باخته است. هرچند که متدهای آموزشی بابل با دیگر اپ‌ها متفاوت است، اما بهرحال فاکتور هزینه چیزی است که نمی‌توان به سادگی از آن گذشت.

برچسب ها

یک نظر

  1. بابل پولیه. فاتحه اش رو بخونید. اصلا جالب نیست. من یک مدت کار می کردم. بعد بهم پیغام داد که پول را اخ کن بیاد. ضد حال خوردم عجیبا غریبا. در ضمن، تنها اپلیکیشین تماما رایگان دولینگو است. ممرایز نسخه پرفکتش پولی است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن