اپلیکیشن

همه چیز درباره اپلیکیشن یادگیری زبان HelloTalk

نکات برگزیده مطلب

  • بهترین راه برای یادگیری یک زبان، صحبت کردن آن است! HelloTalk شما را به افراد محلی متصل می‌کند تا بتوانید با آنها به رایگان صحبت کنید و یاد بگیرید.

با دنیا حرف بزن

زبان را از طریق چت کردن با افراد محلی در سرتاسر دنیا یاد بگیرید؛ آنهم رایگان!

اپلیکیشن HelloTalk
اپلیکیشن HelloTalk

HelloTalk ادعا می‌کند که بیش از 10 میلیون عضو دارد (البته عضو بودن با عضو فعال بودن متفاوت است!) و بیش از 150 زبان را پشتیبانی می‌کند. با این اپلیکیشن، زبانها را یاد بگیرید، فرهنگ‌های جدید را کشف کنید و در سراسر دنیا برای خود دوست پیدا کنید.

اپلیکیشن HelloTalk
اپلیکیشن HelloTalk

HelloTalk بر چهار عنصر مهم این اپلیکیشن تاکید می‌کند:

جامعه‌ی بین‌المللی: افراد محلی در هر زبانی به شما زبانشان را یاد می‌دهند و در عوض از شما می‌خواهند که زبان خودتان را به آنها یاد بدهید. میلیون‌ها نفر در حال استفاده از این اپلیکیشن برای یادگیری و آموزش بیش از 100 زبان هستند.
متن، صوت و ویدیو: می‌توانید با شریک‌های زبانی از طریق متن، صوت، تماس صوتی و حتی تماس تصویری ارتباط برقرار کنید! هر حالتی که مد نظر شما باشد، HelloTalk آن را برای شما فراهم کرده است.
ابزارهای نوآورانه‌ی زبان: قابلیت‌های ویژه‌ای برای ترجمه در بطن، تلفظ، و تصحیح مکالمات در این اپلیکیشن وجود دارد. یادگیری می‌تواند در حد یک چت کردن ساده راحت باشد!
لحظات: می‌توانید با پست کردن مطالب جدید (Moments) با کل جامعه‌ی HelloTalk در ارتباط باشید. تمامی این پست‌ها با هر زبانی که نوشته می‌شوند توسط افراد محلی آن زبان دیده و تصحیح می‌شوند؛ پس می‌توان از این مورد برای تصحیح و یافتن خطای موارد نوشتاری خود استفاده کنید.

اپلیکیشن HelloTalk
اپلیکیشن HelloTalk

یادگیری از طریق چت کردن

بهترین راه برای یادگیری یک زبان، صحبت کردن آن است! HelloTalk شما را به افراد محلی متصل می‌کند تا بتوانید با آنها به رایگان صحبت کنید و یاد بگیرید.

اما نمی‌توان این محیط را تنها یک محل چت ساده دانست. رابط کاربری این اپلیکیشن با ابزارهای نوآورانه‌ای مجهز شده است که کار تمرین و یادگیری زبان را به شدت راحت و جذاب کرده است.

شما می‌توانید با تمامی اعضای این جامعه ارتباط برقرار کنید، به گروههای زبانی ملحق شوید و از تجربیات یادگیری دیگران بهره‌مند گردید.

جستجوی دنیا

به دنبال افراد محلی زبانی که قصد یادگیری آن را دارید جستجو کنید و بدون توجه به فاصله، می‌توانید آنها را در هر جایی پیدا کنید. حالا چه طرف دیگر شهر باشد یا در یک قاره‌ی دیگر، به راحتی می‌توانید شریک زبانی مناسب خود را پیدا کنید.

اپلیکیشن HelloTalk
اپلیکیشن HelloTalk

یادگیری با نوشتن

دوست داشتید با تمام افراد محلی زبانی که می‌خواهید یاد بگیرید، بطور همزمان متصل شوید؟ پست کردن Moment این اجازه را به شما می‌دهد که پست‌های شما توسط کل اعضای دیده شوند.

سوالی در مورد زبان، فرهنگ یا سفر را به زبان خاصی بنویسید و سپس منتظر نظرات دیگران بمانید.

HelloTalk ساخته و پرداخته‌ی یک تیم بین‌المللی است که در هنگ کنگ و شن ژن در چین واقع‌اند. هدف آنها استفاده از تکنولوژی برای اتصال زبان آموزان از فرهنگ‌های مختلف به همدیگر است.

کار با این اپلیکیشن بدین صورت است که پس از نصب شدن، شما باید زبان مقصد و زبان مبدا را انتخاب کنید. برای مثال اگر فارسی صحبت می‌کنید، زبان مبدا را فارسی بگذارید (که یعنی من فارسی را به هرکسی که علاقمند هست یاد می‌دهم) و سپس زبان مقصد را انتخاب کنید (زبانی که در ازای آموزش زبان فارسی، دوست دارید آن را یاد بگیرید). کار به همین راحتی است! بعد از انتخاب این دو مورد، مشاهده می‌کنید که افراد زیادی هستند که دوست دارند زبان شما را یاد بگیرند و در عوض زبانی که می‌خواهید یاد بگیرید را به شما آموزش بدهند.

این اپلیکیشن نسخه‌ی پیشرفته‌ای نیز دارد که در آن می‌توانید چند زبان مبدا و چند زبان مقصد انتخاب کنید.

لینک دانلود HelloTalk برای اندروید

لینک دانلود HelloTalk برای iOS

لینک استفاده از HelloTalk بر روی اینترنت (نسخه‌ی وب)

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن