اپلیکیشنزبان فرانسوی

5 اپلیکیشن رایگان برای صرف افعال فرانسوی

یکی از دشواریهای زبان فرانسوی برای زبان آموزان مبتدی، صرف افعال فرانسوی است. برخلاف زبان انگلیسی که فعل برای هر ضمیر تنها یک حالت واحد را دارد، در زبان فرانسوی فرم افعال بسته به ضمیری که استفاده می‌کنیم تغییر پیدا می‌کند. این می‌تواند برای افراد مبتدی کمی چالش برانگیز باشد اما با تمرین مداوم و خواندن متون فرانسوی متنوع، می‌توان به راحتی آنها را یاد گرفت.  اپلیکیشن‌های رایگان یادگیری فرانسوی

ما در پست قبلی به اپلیکشین‌های رایگان یادگیری زبان فرانسوی اشاره کردیم، در این پیست ما اپلیکیشن‌های رایگانی را به شما معرفی می‌کنیم که می‌توانید از آنها برای صرف افعال فرانسوی کمک بگیرید. کار با این اپلیکیشن‌ها راحت است و از بعضی از آنها می‌توانید حتی در زمان آفلاین نیز استفاده کنید. این اپلیکیشن‌ها برای هر دو نسخه‌ی iOS و اندروید موجود هستند.  اپلیکیشن‌های رایگان یادگیری فرانسوی

1. WordReference WordReference

iOS | اندروید

این اپلیکیشن یکی از بهترین منابع برای یادگیری زبان است. شما در این اپلیکیشن می‌توانید ترکیبی از یک دیکشنری بسیار قوی فرانسوی-انگلیسی را در اختیار داشته باشید و در عین حال از یک ابزار قدرتمند برخوردارید که تقریبا هر فعل فرانسوی را می‌توانید با آن صرف کنید. ابزار بسیار قدرتمند صرف افعال WordReference به شما اجازه می‌دهد که هر فعل فرانسوی که مد نظر دارید را تایپ کنید و سپس صرف آن را در کسری از ثانیه در تمامی زمانهای موجود مشاهده کنید. همچنین، این اپلیکیشن همچون ویکی پدیا عمل می‌کند و در میان افعلا صرف شده می‌توانید به دیگر گروههای فعلی مشابه و مرتبط دسترسی پیدا

VaTeFaireConjuguer

کنید.

2. VaTeFaireConjuguer

iOS | اندروید

همچون اپلیکیشن WordReference، این اپلیکیشن به شما اجازه می‌دهد که فعل فرانسوی مورد نظر خود را تایپ کرده و سپس صرف آن را در زمانها و حالت‌های مختلف مشاهده کنید. یکی از ویژگیهای خوب این اپلیکیشن این است که زمانی که افعال را بصورت صرف شده می‌بینید، متوجه می‌شوید که حروف انتهایی افعال به رنگ سبز در آمده‌اند که بدین طریق می‌توانید چگونگی صرف شدن افعال در مقابل ضمایر مختلف را ببینید.

یکی دیگر از ویژگیهای خوب این اپلیکیشن این است که با باز کردن صفحه‌ی اصلی آن، متوجه محتوای ابری افعالی می‌شوید که بیشتر از همه در اپلیکیشن توسط کاربران صرف شده‌اند. اپلیکیشن VaTeFaireConjuguer را می‌توان در حالت آفلاین نیز استفاده کرد و این خود یکی از مهمترین ویژگیهایی است که این برنامه را در لیست ما قرار می‌دهد.

3. French Verbs Trainer French Verb Trainer

iOS

همچون دو اپلیکیشن قبلی، این اپلیکیشن تقریبا 1000 فعل پر استفاده را در تمامی حالت‌ها و زمانها در خود جای داده است. با اینحال، بر خلاف دو اپلکیشن پیشین، French Verbs Trainer کار صرف کردن افعال را به عهده‌ی خود شما واگذار می‌کند!

با انتخاب کردن گزینه‌ی تمرین، زبان آموزان می‌توانند افعال با قاعده و بی قاعده‌ی متفاوتی را صرف کنند. این گزینه شامل پرسش و پاسخ‌های بسیار با قابلیت تصحیح آنی است که تمرین بسیار موثری برای حفظ کردن چگونگی صرف کردن افعال به شما می‌رود.

4. Conjugaison Conjugaison

iOS

اپلیکیشن conjugaison محتوایی در حدود 600 فعل را در خود جای داده است. کاربران می‌توانند در این اپلکیشن خودشان را در معرض پرسش و پاسخ قرار دهند و افعال پر استفاده در زبان فرانسوی را در زمانها و حالتهای مختلف بنویسند و تمرین کنند. این کار باعث می‌شود دانش کاربر از صرف افعال فرانسوی به طرز چشمگیری افزایش پیدا کند.

در حقیقت، این اپلیکیشن نیز چیزی شبیه به برنامه‌ی French Verb conjugation است: با تمرین کردن مداوم یا با خرید درون برنامه‌ای می‌توان افعال بیشتری را آزاد کرد. کار کردن با این برنامه چیزی شبیه به کندی کراش در دنیای صرف افعال فرانسوی است!

این اپلیکیشن از تکنولوژی‌ای برخوردار است که افعالی را که بیشترین اولویت را از نظر پیچیدگی صرف شدن را دارند اولویت بندی کرده است و آنها را به شما یاد می‌دهد.

5. French Verb Conjugator  French Verb Conjugator

iOS | اندروید

با داشتن یک رابط کاربری بسیار ساده، این اپلیکیشن این قابلیت را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که حدود 700 فعل را در 17 زمان مختلف صرف کنند

. افعال در این برنامه بصورت الفبایی پشت سر هم چیده شده‌اند و نکته‌ی جالب‌تر این است که اگر نگارش صحیح فعلی را نمی‌دانید، خود اپلکییشن با پیشنهادهایی که به شما می‌دهد شما را در پیدا کردن فعل یاری می‌کند.

سازمان ساختاری صرف افعال در این اپلیکیشن فوق العاده است. هر فعل بنا به حالت‌های مختلف صرف شده‌اند و با حرکت ساده‌ی انگشت می‌توانید به تمامی آنها دسترسی پیدا کنید. همچنین این اپلیکیشن را می‌توان به صورت آفلاین استفاده کرد که جذابیت آن را دو برابر می‌کند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن