منابع فرانسوی

دانلود برگه‌های تقلب لغت و گرامر زبان فرانسوی

برای یادگیری زبان فرانسوی به طور خودآموز راههای زیادی وجود دارد. امروزه در عصر اینترنتی ما از این موهبت برخورداریم که هر زبانی که می‌خواهیم را به رایگان یاد بگیریم. در این مسیر تنها مواردی که مهم هستند، حوصله، تعهد و منابع درست است. فریدلینگو سعی دارد که منابع را در اختیار شما بگذارد؛ منابعی که همه رایگان هستند.

برای یادگیری زبان فرانسوی، برای افراد مبتدی، می‌توانید از اپلیکیشن‌های رایگان یادگیری فرانسوی استفاده کنید. در کنار اپلیکیشن‌ها، می‌توانید برای تکمیل و تعمیق مهارت‌های زبان فرانسوی از پادکست‌های رایگان زبان فرانسوی استفاده کنید. این پادکست‌ها را می‌توانید در گوشی همراه خود داشته باشید و همیشه به آنها گوش دهید. دیدنفیلم‌ها و شوهای سینمایی به زبان فرانسوی از جمله موارد دیگر برای تمرین و تقویت فرانسوی است. همچنین اگر مشکل صرف افعال فرانسوی دارید، ما لیستی از بهترین اپلیکیشن‌های صرف این افعال را برای شما گردآوری کرده‌ایم.

فریدلینگو مجموعه بزرگی از متون کوتاه فرانسوی را برای شما مهیا کرده است که با خواندن و مطالعه‌ی آنها می‌توانید مهارت‌های درک مطلب، دایره واژگان و ساختار فرانسوی خود را تقویت کنید و ارتقا دهید. تمامی این متن‌ها ترجمه شده‌اند و توصیه‌ی ما این است که در ابتدا متن را بدون نگاه به ترجمه بخوانید. سپس اگر مشکلی در فهم متن داشتید، از ترجمه کمک بگیرید. همچنین می‌توانید نسخه‌ی pdf متن‌ها را دانلود کنید و پرینت بگیرید تا راحت‌تر بتوانید روی آنها کار کنید. این مجموعه را می‌توانید در این لینک پیدا کنید.

یکی دیگر از راههای یادگیری فرانسوی، خواندن کتاب داستانهای کوتاه است که بصورت هدفمندی طراحی شده‌اند. در این کتابها تعداد مشخصی لغات بکار رفته است. شما با توجه به سطح خود، می‌توانید کتاب مورد نیاز خود را انتخاب کرده و آن را مطالعه کنید. با خواندن کتاب داستان فرانسوی شما هم ساختار را یاد می‌گیرید، هم قواعد و اصول نگارشی زبان فرانسوی را، و هم دایره لغات خود را گسترش می‌دهید. شما می‌توانید از طریق این لینک به منابع فرانسوی دسترسی داشته باشید.


برگه‌های تقلب (Cheat Sheet) برگه‌هایی هستند که در یک یا چند صفحه تمامی موارد مورد نیاز مرتبط با موضوعی را کنار هم گردآوری کرده‌اند. برای مثال، اگر برگه‌ی تقلب گرامر زبان فرانسوی را داشته باشید، متوجه می‌شوید که بدون حاشیه رفتن، برگه‌ها مستقیم سر اصل مطلب رفته‌اند و نکات و زمانهای گرامری را یک جا به شما نشان می‌دهند.

برگه‌ی تقلب فرانسه

برگه‌های تقلب کاربردهای متعددی دارند و برای آموزش نیز بسیار موثرند. برای مثال از آنها می‌تواند در ابعاد بزرگ در آموزشگاهها استفاده کرد تا توجه زبان آموزان را به خود جلب کند. یا اینکه اگر در منزل در حال یادگیری زبانی هستید، می‌توانید این برگه‌ها را پرینت گرفته و روی دیوار یا کمد یا هرجایی آن را نصب کنید، بطوری که در معرض دید باشد تا موارد نوشته شده در آن برای شما بطور مداوم مرور شود.

در این پست ما برگه‌‌های تقلب گرامر و لغت زبان فرانسوی را برای شما آماده کرده‌ایم که می‌توانید آنها را  به رایگان دانلود کنید. در برگه‌ی تقلب گرامر تمامی گرامر زبان فرانسوی در 6 صفحه گردآوری شده است و نکات مرتبط و مهم نیز در کنار آن وجود دارد. در برگه‌ی تقلب لغت نیز به همین ترتیب مهم‌ترین و تکراری‌ترین کلمات زبان فرانسوی، صفت‌ها، قیدها و … آورده شده است.

برگه‌ی تقلب فرانسه

دانلود برگه‌های تقلب گرامر و لغات زبان فرانسوی – حجم: 3 مگابایت

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن