خواندن به فرانسوی

متن کوتاه فرانسوی – تعطیلات تابستانی – سطح B1

فرانسوی یکی از زبانهای پر مخاطب در دنیاست که سالیانه میلیون‌ها نفر در سراسر دنیا از طرق متعددی به یادگیری آن می‌پردازند. حتی طبق تحقیقاتی، گفته می‌شود که فرانسوی زبان آینده است. شاید در وهله‌ی اول این سوال برایتان پیش بیاید که آیا زبان فرانسوی واقعا سخت است یا نه؟ طبیعتا هیچ چیز سختی وجود ندارد و صرفا با تلاش و استمرار و با کمک فریدلینگو می‌توانید هر زبانی را به آسانی یاد بگیرید. داستان کوتاه فرانسوی کپی شده از فریدلینگو

یکی از راههای یادگیری زبان فرانسوی، خواندن متون کوتاه است. شما با خواندن یک متن، موارد متنوعی را یاد می‌گیرید؛ بزرگ شدن دایره لغات، ساختارهای زبانی، گرامر، اصطلاحات و عبارات و شیوه‌ی صحیح به کار رفتن کلمات در جمله‌ها از جمله مواردی هستند که با خواندن متن به دست می‌آید. سعی کنید در ابتدا متن را بدون نگاه کردن به ترجمه بخوانید و اگر کلمه‌ای را نمی‌دانید تلاش کنید که معنی آن را با توجه به متن پیدا کنید. سپس در آخر ترجمه را ببینید و درک خود از مطلب را با ترجمه به قیاس بگذارید. شما همچنین می‌توانید از برگه‌های تقلب برای یادگیری و حفظ کردن لغات و نکات گرامری استفاده کنید. داستان کوتاه فرانسوی کپی شده از فریدلینگو

زبان فرانسوی را می‌توان به شیوه‌های متعددی یاد گرفت. استفاده از اپلیکیشن‌های گوناگون که می‌توان آنها را روی گوشی نصب کرد، گوش دادن به پادکست‌های مختلف، وب سایت‌های آموزشیو فیلم‌ها و شوهای تلویزیونی و سینمایی از جمله مواردی هستند که به کمک شما می‌آیند. فریدلینگو کار را برای شما راحت کرده است و اینجا ما تمامی منابع را در اختیار شما قرار داده‌ایم. برای خواندن کل متن‌های فرانسوی در سطوح مختلف، می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.


Les vacances d’été

Les vacances d’été en France durent 6 semaines et ont habituellement lieu entre Juillet et Septembre. En France, le début des vacances est souligné par les soldes d’été.

Il faut savoir que les étudiants comme les travailleurs attendent ces vacances avec impatiente. La majorité des Français ne restent pas dans leur région durant les vacances d’été.

Le sud du pays, l’Italie ou l’Espagne sont notamment les destinations touristiques les plus prisées des vacanciers en raison du climat perpétuellement froid dans le nord du pays.

Toutefois, certaines personnes ne disposent pas d’un budget spécial pour financer ce type de détente. Ils préfèrent alors rester à la maison et profitent du temps libre pour visiter leurs familles ou se balader en ville.

ترجمه

تعطیلات تابستانی

تعطیلات تابستانی در فرانسه ۶ هفته و معمولا بین ماه‌های جولای و سپتامبر است. در فرانسه، آغاز تعطیلات با حراجی‌های تابستانی همراه است.

مشخص است که دانش آموزان و کارمندان هر دو منتظر این تعطیلات هستند. اکثر مردم فرانسه طی تعطیلات تابستانی در شهر و دیار خود نمی‌مانند.

جنوب کشور، ایتالیا یا اسپانیا متداول‌ترین مقاصد توریستی برای افراد است به خاطر آب و هوا خنک در شمال کشور.

با این وجود برخی بودجه مالی کافی برای رفتن به چنین تعطیلاتی را ندارند. ترجیح می‌دهند در خانه بمانند و از وقت آزاد خود با دیدار خانواده یا گردش اطراف شهر لذت ببرند.

منابع فرانسوی می‌توانید نسخه‌ی pdf این متن کوتاه را دانلود کنید و بعدا مطالعه نمایید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن