یادگیری زبان فرانسه در خانه در 10 هفته

زبان زیبای فرانسوی را می‌توانید در خانه یاد بگیریم. با جزوه‌ی فریدلینگو از عبارات ساده و کاربردی شروع میکنیم و در طول 10 هفته به آرامی زبان را به شما آموزش می‌دهیم.

با داشتن منبع درست، برنامه ریزی و استمرار در مطالعه، هر زبانی را می‌توانید در خانه یاد بگیرید.
فرید عباسی
فرید عباسی
چند زبانه و طراح برنامه ریزی

چرا زبان فرانسه را در آموزشگاه نخوانیم و در خانه یاد بگیریم​

یادگیری زبان در آموزشگاه​

  • یادگیری یک زبان خارجی از صفر تا صد در آموزشگاهها سالها به طول می‌انجامد​
  • برای یادگیری هر زبان خارجی طبق فرآیند و چارت آموزشگاهی باید میلیون‌ها تومان برای خرید کتاب و شهریه هزینه کرد​
  • فرآیندهای بلند مدت خروجی معلومی ندارند و فرد را در میانه‌ی مسیر خسته و دلزده می‌کند​
  • شرکت در کلاسهای زبان به مرور تبدیل به عادت می‌شود بدون اینکه انگیزه‌ای برای یادگیری در فرد وجود داشته باشد​
  • اتلاف وقت و هزینه‌ی سرسام‌آور صرفا برای یادگیری چیزی که می‌شود در چند ماه آموخت.​

یادگیری زبان بصورت خودآموز​

  • یادگیری سریع یک زبان در مدت زمان بسیار کوتاهتر نسبت به فرآیند آموزشی آموزشگاه​
  • هزینه‌ی ناچیز در مقابل هزینه‌های سرسام آور آموزشگاهی​
  • حفظ انگیزه و داشتن شوق یادگیری با در دست داشتن منبع خودآموز مناسب​
  • دوری از یادگیری حواشی و مطالعه‌ی مطالب مهم و کاربردی​
  • حذف شدن هزینه‌های جانبی یادگیری مثل هزینه طی مسافت و دوری از ترافیک​

جزئيات پکیج 10 هفته‌ای زبان فرانسه

برنامه ریزی جامع 10 هفته‌ای

شما با داشتن برنامه ریزی فریدلینگو می‌دانید از کجا شروع کنید، کدام منبع را بخوانید، هر هفته را به چه مبحثی اختصاص دهید، چقدر برای مطالعه وقت بگذارید و اینکه فرآیند یادگیری را چطور سپری کنید. این برنامه ریزی با تکیه بر تجربیات 10 ساله‌ی فریدلینگو در یادگیری 3 زبان زنده دنیا بصورت خودآموز طراحی شده است.

یادگیری با محوریت مکالمه

در این پکیج مکالمه اصل قرار داده شده است و به جای یادگیری مواردی مانند الفبا، ما مستقیم به اصل مطلب می‌پردازیم و سعی می‌کنیم از همان ابتدا عبارات و جملات مهم و کاربردی زبان فرانسه را به شما یاد دهیم و به مرور در عرض 10 هفته دیگر المان‌های زبان شامل گرامر را به شما آموزش دهیم. یک فرآیند آرام، کاربردی و بی‌نقص!

یادگیری در کمترین زمان

فرآیند آموزشگاهی طولانی و خسته کننده است. چیزی که در عرض چند سال یاد می‌گیرید را می‌توانید در عرض چند ماه یاد بگیرید. با یادگیری اصل مطلب و مواردی که کاربردی است، و با دوری از حواشی زبان و فرآیندهای بی اهمیت آموزشگاهی، زبان فرانسه را خیلی سریعتر در خانه بیاموزید.

مجموعه‌ای از منابع خودآموز معتبر

در این پکیج سعی شده بهترین منابع خودآموز زبان فرانسوی در دنیا گردآوری شوند. بهترین دیالوگ‌ها همراه با فایلهای صوتی گردآوری شده‌اند. کتابهای داستان متنوع همراه با فایلهای صوتی و کلیپ‌های صوتی تصویری آموزشی شما را در این مسیر همراهی می‌کنند.

هزینه ناچیز

هزینه‌های آموزشگاهی بسیار سرسام آور هستند. جدا از هزینه‌ای که برای کلاس و هزینه‌ی کتاب و منابع باید صرف کنید، هزینه‌های دیگری نیز مثل رفتن و آمدن و حتی زمانی که صرف می‌کنید را باید به لیست اضافه کنید. اما چرا در خانه زبان را یاد نگیریم؟ فریدلینگو هم منابع و هم برنامه ریزی را به شما ارائه می‌دهد، و هزینه‌ی آن تنها هزینه‌ی یک ترم آموزشگاه است! بدون اینکه از خانه خارج شوید.

یادگیری فرانسوی در 10 هفته

مبتدی هستید؟ با این پکیج سطح زبان شما از صفر به سطح متوسط می‌رسد. چیزی که در آموزشگاه با چند میلیون هزینه در چند سال یاد می‌گیری را با این جزوه می‌توانید در عرض 10 هفته یاد بگیرید.

اما محتوای این برنامه ریزی 10 هفته‌ای به چه شکل است؟

نمونه گرامر هفته اول: برای هر هفته مواردی ساده و کاربردی در نظر گرفته شده است بطوری که برای زبان آموز مبتدی قابل هضم باشد. برای مثال برای هفته‌ی اول زمان حال ساده در نظر گرفته شده است و در این راستا آنچه که مهم و اصولی و کاربردی است به زبان آموز ارائه می‌شود. برای مثال برای هفته‌ی اول درسهای 1 تا 3 از کتاب X در نظر گرفته شده است که به راحتی زبان آموز مبتدی می‌تواند آن را مطالعه کند. چیزی که در آموزشگاه طی یک تا دو ترم آموزش داده می‌شود اینجا راحت می‌توانید در یک هفته یاد بگیرد. زبان آموز با خواندن این دروس هم ساختار گرامر را یاد می‌گیرد و هم با بیشمار مثال روبرو می‌شود که درس یادگرفته شده را در ذهنش نهادینه کند.

نمونه لغات هفته اول: در این 10 هفته سعی شده است که متداول‌ترین لغات استفاده شده در زبان را برای شما ذکر کنیم. شما برای صحبت کردن و مکالمه به مجموعه‌ی نه چندان بزرگی از لغات پر استفاده نیاز دارید. لغاتی در رابطه با خرید، پرسیدن آدرس، صحبت درباره علاقمندی‌ها، آب و هوا و … چیزهایی که ما در زندگی روزمره از آنها استفاده می‌کنیم. سعی شده است در این 10 هفته به ترتیب این لغات به شما در این مجموعه آموزش داده شود؛ ازینرو لینک‌های مرتبط با این مجموعه‌ها را برای شما در جزوه‌ی برنامه‌ریزی آورده‌ایم که با کلیک بر آنها به منابع متصل می‌شوید. از طرفی منبع کتابی هم معرفی می‌شود که می‌توانید از آن نیز استفاده کنید.

نمونه منابع خواندن و نوشتن: برای هر هفته یک سری متن کوتاه و ساده برای تقویت Reading و Writing شما در نظر گرفته شده است. متن‌ها ساده هستند و با پیشرفت شما در فرآیند یادگیری 10 هفته‌ای، متن‌ها نیز  پیشرفته‌تر می‌شوند و شما زمانها و لغات جدید را تمرین می‌کنید. یکی از بهترین راههای یادگیری هر زبانی خواندن متون کوتاه است که هیچ چیزی جایگزین مناسبی برای آن نیست. برای این بخش همچنین کتاب داستانهای زیادی برای هفته به هفته‌ی شما در نظر گرفته شده است که در دی‌وی‌دی‌های همراه با جزوه ارائه خواهد شد.

نمونه منابع مکالمه: برای مکالمه مجموعه‌ی بزرگی از دیالوگ‌های کوتاه و کاربردی را برای شما تهیه کرده‌ایم که می‌توانید با کلیک بر لینک‌های موجود در جزوه‌ی برنامه ریزی به آنها دسترسی پیدا کنید. این دیالوگ‌ها همراه با فایلهای صوتی ارائه می‌شوند و به صورت کاربردی تمام جنبه‌های زندگی روزانه را در نظر گرفته‌اند. دیالوگ‌هایی برای هنگام خرید، پرسیدن آدرس، احوالپرسی، رفتن به دانشگاه، و هر کاری که همه‌ی انسانها در طول روز انجام می‌دهند. این منابع جذاب را هیچ آموزشگاهی به شما آموزش نمی‌دهد. در حالی که شما با خواندن آنها و تمرین کردنشان به راحتی و بسیار به سرعت آنها را فرا می‌گیرید.

نمونه منابع شنیداری: برای مهارت شنیداری یا Listening‌ نیز منابع جذابی در نظر گرفته شده است. از دیالوگ‌های روزمره گرفته تا پادکست و فایل صوتی کتاب داستانهای متنوع که همگی را می‌توانید هم آنلاین و هم بصورت فایلهای فشرده در دی‌وی‌دی‌های همراه پیدا کنید.

برنامه ریزی برای 10 هفته بصورت مستمر

ما برای شما یک برنامه ریزی جامع در 10 هفته طراحی کرده‌ایم که در آن برای هر هفته‌ی شما مجموعه‌ای فعالیت در نظر گرفته شده است که شما باید انجام دهید. منابع آمده در برنامه ریزی هم بصورت آنلاین است (با کلیک کردن بر روی لینک‌های آمده در جزوه) یا در دی‌وی‌دی‌های پکیج تعبیه شده‌اند و شما می‌توانید آنها را بر روی هر دستگاهی که دارید (تبلت، لپ تاپ و گوشی هوشمند) آنها را مطالعه کنید.

جزوه 10 هفته‌ای فریدلینگو
خودآموز انگلیسی

جزوه‌ی نکات کاربردی برای یادگیری بصورت خودآموز

در این جزوه نکات کاربردی چگونگی مطالعه و یادگیری زبان در خانه به تفصیل نوشته شده است. نویسنده به شما می‌گوید که چگونه در خانه زبان جدید را بدون کمک یاد بگیرید و چگونه انگیزه‌ی خود را در طول فرآیند حفظ کنید. اگر همت کنید و بتوانید بطور مستمر برنامه ریزی را دنبال کنید، یادگیری هر زبانی در چند ماه یک هدف قابل دسترس است و بر هیچ کس پوشیده نیست که استمرار در هر کاری برگ برنده‌ی بازیگران آن در رسیدن به هدف است.

این جزوه همراه با پکیج عرضه می‌شود.

کتابچه متون کوتاه همراه با ترجمه

در این کتابچه که همراه با پکیج عرضه می‌شود مجموعه‌ی جذابی از متون کوتاه زبان فرانسوی همراه با ترجمه‌ی آن عرضه می‌شود. هیچ فعالیتی به اندازه خواندن متون کوتاه در یادگیری زبان تاثیر ندارد. این متون هر کدام دو تا چهار پاراگراف هستند و از سطح A1 تا B2 را پوشش می‌دهند. کتابچه‌ای بسیار جذاب حاوی متونی هدفمند برای یادگیری زبان فرانسوی که ترجمه‌ی آن را فریدلینگو برعهده داشته است.

خودآموز زبان فرانسه

سفارش خود را ثبت کنید

این پکیج جذاب را می‌توانید از طریق لینک زیر سفارش دهید. اگر سوالی هنوز ذهن شما را درگیر کرده است می‌توانید با استفاده از لینک‌های آمده در پایین صفحه با ما در ارتباط باشید. ما با کمال میل به شما پاسخ می‌دهیم 🙂

 

ارتباط با ما​​

شما به طرق مختلفی می‌توانید با فریدلینگو در ارتباط باشید. ما با کمال میل پاسخگوی سوالات شما قبل از خرید و پس از خرید پکیج خواهیم بود.​​

بستن
بستن