منابع فرانسوی

دانلود مجموعه صوتی یادگیری زبان فرانسه با میشل توماس

میشل توماس یک زبان‌شناس با استعداد، استاد زبان و یک سرباز جنگ کهنه‌کار بود. او سبکی از تدریس به نام روش میشل توماس را ابداع کرد یعنی زبان دیگری را یاد بگیرید به روشی که زبان مادریتان را یادگرفتید که به تکنیک «بدون نیاز به نوشتار و بخاطرسپردن» شهرت دارد. او در سال‌های زندگی خود به بیش از ده زبان زنده دنیا تسلط داشت و بیش از ۵۰ سال از عمر خود را صرف آموزش زبان‌های مختلف نمود. او به خاطر آموزش به افراد پولدار و بیشتر ستارگان هالیوود در یادگیری زبان‌های دیگر به شهرت رسید.[۱] ستارگانی همچون مل گیبسون،وودی آلن، سوفیا لورن، دوریس دی، اما تامسون و باربارا استرایسند کسانی بودند که به آموزش حضوری نزد وی می‌پرداختند.

ميشل توماس به بيش از 10 زبان مختلف مسلط بود. شعار موسسه آموزشی که او راه اندازی نمود، این است: براي يادگيری زبان، شما نياز به هيچ كتابی نداريد، نه بخاطر سپردن و نه تكليف خانه! دانش آموزان در فايل صوتی از روی کتابی نمی خوانند، آنها آمادگی و يا آموزش قبلی نداشته اند، فقط راهنمايی هايی را در فايل صوتی می شنوند. در این روش شما، به عنوان يادگيرنده، سومين دانش آموز خواهيد بود که به صورت فعال در كلاس شركت خواهید نمود.

شما می‌توانید مجموعه‌ی کامل یادگیری زبان فرانسه از مبتدی تا پیشرفته را با استفاده از لینک‌های زیر دانلود کنید

مجموعه‌ی زبان فرانسه برای افراد مبتدی:

بخش اول

بخش دوم

بخش سوم

بخش چهارم

مجموعه‌ی زبان فرانسه برای سطح پیشرفته:

بخش اول

بخش دوم

بخش سوم

مجموعه لغت زبان فرانسه از میشل توماس:

بخش اول

بخش دوم

بخش سوم

متن کامل مجموعه‌ی میشل توماس:

لینک دانلود

رمز فایل فشرده


برای یادگیری زبان فرانسوی، برای افراد مبتدی، می‌توانید از اپلیکیشن‌های رایگان یادگیری فرانسوی استفاده کنید. در کنار اپلیکیشن‌ها، می‌توانید برای تکمیل و تعمیق مهارت‌های زبان فرانسوی از پادکست‌های رایگان زبان فرانسوی استفاده کنید. این پادکست‌ها را می‌توانید در گوشی همراه خود داشته باشید و همیشه به آنها گوش دهید. دیدن فیلم‌ها و شوهای سینمایی به زبان فرانسوی از جمله موارد دیگر برای تمرین و تقویت فرانسوی است. همچنین اگر مشکل صرف افعال فرانسوی دارید، ما لیستی از بهترین اپلیکیشن‌های صرف این افعال را برای شما گردآوری کرده‌ایم.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن