زبان آلمانی

6 اپلیکیشن برای راحت کردن کار صرف افعال آلمانی

اپلیکیشن‌های زیادی برای صرف افعال زبان آلمانی وجود دارند که هم برای آیفون و آیپد و هم برای اندروید موجود هستند. بعضی از این اپلیکیشن‌ها دارای ویژگی‌های درون برنامه‌ای هستند که با پرداخت هزینه‌ی ناچیزی فعال می‌شوند. با این وجود، اغلب این اپلیکیشن‌ها در حالت رایگان کار صرف افعال آلمانی را انجام می‌دهند. شما می‌توانید از این اپلیکیشن‌ها برای تمرین و آزمایشان دانشتان در صرف افعال فرانسوی استفاده کنید.

یکی از راههای یادگیری زبان آلمانی، خواندن متون کوتاه است. شما با خواندن یک متن، موارد متنوعی را یاد می‌گیرید؛ بزرگ شدن دایره لغات، ساختارهای زبانی، گرامر، اصطلاحات و عبارات و شیوه‌ی صحیح به کار رفتن کلمات در جمله‌ها از جمله مواردی هستند که با خواندن متن به دست می‌آید. سعی کنید در ابتدا متن را بدون نگاه کردن به ترجمه بخوانید و اگر کلمه‌ای را نمی‌دانید تلاش کنید که معنی آن را با توجه به متن پیدا کنید. سپس در آخر ترجمه را ببینید و درک خود از مطلب را با ترجمه به قیاس بگذارید. داستان کوتاه آلمانی برگرفته از سایت فریدلینگو یادگیری زبان آلمانی

آلمانی را می‌توان به شیوه‌های متعددی یاد گرفت. استفاده از اپلیکیشن‌های گوناگون که می‌توان آنها را روی گوشی نصب کرد، گوش دادن به پادکست‌های مختلف، وب سایت‌های آموزشی و فیلم‌ها و شوهای تلویزیونی و سینمایی از جمله مواردی هستند که به کمک شما می‌آیند. فریدلینگو کار را برای شما راحت کرده است و اینجا ما تمامی منابع را در اختیار شما قرار داده‌ایم. برای خواندن کل متن‌های آلمانی در سطوح مختلف، می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.

1. German Verb Conjugation اپلیکیشن‌های زبان آلمانی

(iOS)

این اپلیکیشن کار صرف افعال آلمانی را به راحتی برای شما انجام می‌دهد. در این برنامه همچنین ویژگی خلق آزمون‌های ارزیابی وجود دارد که می‌توانید آنها را بسازید و خودتان را در معرض آزمون قرار دهید. ابزارهای تلفظ نیز در کنار افعال وجود دارند که می‌تواند تمرین خوبی برای یادگیری تلفظ صحیح آلمانی باشد. این اپلیکیشن از ویژگی‌های متنوعی برخوردار است که از میان آنها می‌توان به این موارد اشاره کرد: یک سیستم بازبینی وجود دارد که به شما می‌گوید کدام آزمونها را اشتباه انجام داده‌اید و کدام افعال را به اشتباه صرف کرده‌اید. یک سیستم رتبه بندی وجود دارد که با شما از اول تا آخر همراه است و روند رشد شما را نمایش می‌دهد. شما می‌توانید صرف فعل حدود 500 فعل را ببینید و تلفظ آنها را بشنوید.

2. German Verb Conjugator اپلیکیشن‌های زبان آلمانی

(اندروید | iOS)

این اپلیکیشن هم برای اندروید و هم برای آیفون ساخته شده است و از بهترین گزینه‌ها برای صرف افعال آلمانی است. رابط کاربری و ظاهر این اپلیکیشن بسیار جذاب است و سیستم جستجوی آن به خوبی و در کسری از ثانیه شما را به نتیجه می‌رساند. همچنین یک سیستم آزمون برای شما طراحی شده است که در حدود 16 زمان را در خود دارد. از ویژگیهای این اپلیکیشن می‌توان به این موارد اشاره کرد: حدود 1500 فعل را می‌توانید در این اپلیکیشن صرف کنید. افعال صرف شده را می‌توانید پرینت بگیرید یا ایمیل کنید. و اینکه می‌توانید تلفظ افعال را بشنوید.

3. German Verbs اپلیکیشن‌های زبان آلمانی

(اندروید)

یکی از بهترین اپلیکیشن‌های اندرویدی که کار جستجو برای افعال را بسیار راحت کرده است و اغلب افعال پر تکرار در زبان آلمانی را پوشش می‌دهد. شاید طراحی آن چندان دلچسپ نباشد اما روی گوشی‌های اندرویدی به خوبی کار می‌کند و کار کردن با آن بسیار ساده است. معانی انگلیسی افعال نیز به هنگام جستجو در کنار کلمات نشان داده می‌شوند.  از دیگر ویژگیهای این اپلیکیشن می‌توان به این موارد اشاره کرد: برای هر فعل نسخه‌ی صوتی آن نیز وجود دارد. می‌توانید لیست شخصی خود از افعال را بسازید. می‌توانید از این اپلیکیشن در حالت آفلاین نیز استفاده کنید.

4. German Verbs Trainer اپلیکیشن‌های زبان آلمانی

(اندرویدiOS)

این اپلکیشن برای آیفون و در اپ استور موجود است. طراحی این اپلیکیشن چیزی شبیه به طراحی فلش کارت‌ها است و تجربه‌ی مشابهی را به کاربر می‌دهد. می‌توانید برای افعالی که به کررات آنها را بازدید می‌کنید قابلیت «بوکمارک» را فعال کنید و  افعال بصورت چارت‌های کاربردی به شما نمایش داده می‌شوند. از ویژگیهای این اپلیکیشن می‌توان به این موارد اشاره کرد: جستجو برای بیش از 300 فعل آلمانی. ساختن لیست شخصی از افعالی که زیاد از آنها استفاده می‌کنید. توضیحاتی برای زمانها و  حالات که همراه با مثالهای بسیاری وجود دارد. تلفظ افعال موجود است.

5. Learn German Verb Conjugations اپلیکیشن‌های زبان آلمانی

(iOS)

شاید تنها اپلیکیشن آموزشی صرف افعال فرانسوی در میان این لیست همین مورد باشد. این اپلیکیشن با استفاده از سیستم مشخصی که برای آموزش طراحی کرده است سعی دارد افعال را به طوری که راحت بتوان آنها را حفظ کرد، به شما آموزش دهد. ویژگی تکرار مرتبط مورد آموزش داده شده باعث می‌شود که این موارد در ذهن شما ماندگار شود. از ویژگیهای این اپلیکیشن می‌توان به این موارد اشاره کرد: بیشتر از 2000 فلش کارت در این اپلیکیشن وجود دارد. ترجمه‌های انگلیسی تمامی افعال و زمانهای آنها موجود است. سیستم جستجو و پیدا کردن افعال مورد نظر به خوبی اجرایی می‌شود.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن