منابع آلمانی

دانلود برگه‌های تقلب لغت و گرامر زبان آلمانی

آلمانی را می‌توان به شیوه‌های متعددی یاد گرفت. استفاده از اپلیکیشن‌های گوناگون که می‌توان آنها را روی گوشی نصب کرد، گوش دادن به پادکست‌های مختلف، وب سایت‌های آموزشی و فیلم‌ها و شوهای تلویزیونی و سینمایی از جمله مواردی هستند که به کمک شما می‌آیند. فریدلینگو کار را برای شما راحت کرده است و اینجا ما تمامی منابع را در اختیار شما قرار داده‌ایم.

یکی دیگر از راههای یادگیری زبان آلمانی، خواندن متون کوتاه است. شما با خواندن یک متن، موارد متنوعی را یاد می‌گیرید؛ بزرگ شدن دایره لغات، ساختارهای زبانی، گرامر، اصطلاحات و عبارات و شیوه‌ی صحیح به کار رفتن کلمات در جمله‌ها از جمله مواردی هستند که با خواندن متن به دست می‌آید. سعی کنید در ابتدا متن را بدون نگاه کردن به ترجمه بخوانید و اگر کلمه‌ای را نمی‌دانید تلاش کنید که معنی آن را با توجه به متن پیدا کنید. سپس در آخر ترجمه را ببینید و درک خود از مطلب را با ترجمه به قیاس بگذارید.


برگه‌های تقلب (Cheat Sheet) برگه‌هایی هستند که در یک یا چند صفحه تمامی موارد مورد نیاز مرتبط با موضوعی را کنار هم گردآوری کرده‌اند. برای مثال، اگر برگه‌ی تقلب گرامر زبان آلمانی را داشته باشید، متوجه می‌شوید که بدون حاشیه رفتن، برگه‌ها مستقیم سر اصل مطلب رفته‌اند و نکات و زمانهای گرامری را یک جا به شما نشان می‌دهند.

دانلود برگه‌های تقلب لغت و گرامر زبان آلمانی

برگه‌های تقلب کاربردهای متعددی دارند و برای آموزش نیز بسیار موثرند. برای مثال از آنها می‌تواند در ابعاد بزرگ در آموزشگاهها استفاده کرد تا توجه زبان آموزان را به خود جلب کند. یا اینکه اگر در منزل در حال یادگیری زبانی هستید، می‌توانید این برگه‌ها را پرینت گرفته و روی دیوار یا کمد یا هرجایی آن را نصب کنید، بطوری که در معرض دید باشد تا موارد نوشته شده در آن برای شما بطور مداوم مرور شود.

در این پست ما برگه‌‌‌ی تقلب گرامر زبان آلمانی را برای شما آماده کرده‌ایم که می‌توانید آن را  به رایگان دانلود کنید. در برگه‌ی تقلب گرامر تمامی گرامر زبان آلمانی در 6 صفحه گردآوری شده است و نکات مرتبط و مهم نیز در کنار آن وجود دارد.

دانلود برگه‌های تقلب گرامر و لغات زبان آلمانی – حجم:7 مگابایت

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن