منابع آلمانی

دانلود کتاب آموزش آلمانی German Verb Drills

کسب اعتماد بنفس در بکارگیری افعال آلمانی از اهداف اصلی این کتاب است. کتاب German Verb Drills از طریق مثالهای متعدد و تمرین‌های بیشمار به شما در درک و فهم کاربرد افعال آلمانی کمک می‌کند. با خواندن و مطالعه‌ی دروس، هم اعتماد بنفس شما در استفاده از افعال آلمانی بیشتر می‌شود و هم دانش شما در بکارگیری آن در مواقع مختلف افزایش می‌یابد.

در این کتاب مثالهای بیشماری در مورد چگونگی بکارگیری افعال آلمانی موجود است. تمرینات مشخصی برای یادگیری بهتر افعال در متن قرار داده شده است و در انتهای کتاب جواب تمامی سوالها آمده است. این کتاب یکی از کتابهای پر فروش در زمینه‌ی یادیگری زبان آلمانی است که می‌توانید به عنوان یک کتاب خودآموز از آن استفاده کنید.

لینک دانلود – باحجم 11 مگابایت


یکی از راههای یادگیری زبان آلمانی، خواندن متون کوتاه است. شما با خواندن یک متن، موارد متنوعی را یاد می‌گیرید؛ بزرگ شدن دایره لغات، ساختارهای زبانی، گرامر، اصطلاحات و عبارات و شیوه‌ی صحیح به کار رفتن کلمات در جمله‌ها از جمله مواردی هستند که با خواندن متن به دست می‌آید. سعی کنید در ابتدا متن را بدون نگاه کردن به ترجمه بخوانید و اگر کلمه‌ای را نمی‌دانید تلاش کنید که معنی آن را با توجه به متن پیدا کنید. سپس در آخر ترجمه را ببینید و درک خود از مطلب را با ترجمه به قیاس بگذارید. متن‌های کوتاه آلمانی را در فریدلینگو بخوانید.

آلمانی را می‌توان به شیوه‌های متعددی یاد گرفت. استفاده از اپلیکیشن‌های گوناگون که می‌توان آنها را روی گوشی نصب کرد، گوش دادن به پادکست‌های مختلف، وب سایت‌های آموزشی و فیلم‌ها و شوهای تلویزیونی و سینمایی از جمله مواردی هستند که به کمک شما می‌آیند. فریدلینگو کار را برای شما راحت کرده است و اینجا ما تمامی منابع را در اختیار شما قرار داده‌ایم. برای خواندن کل متن‌های آلمانی در سطوح مختلف، می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن