منابع آلمانی

دانلود مجموعه کتاب های Hallo 1, 2, & 3

کتاب Hallo 1, 2, & 3 یک کتاب متد برای آموزش زبان آلمانی است. این کتاب عموما برای کودکان مورد استفاده قرار می‌گیرد و زبان آلمانی را از سطح مبتدی با جزئیات فراوان آموزش می‌دهد. توجه داشته باشید که این سری کتاب خودآموز نیستند و برای خواندن آن نیاز به معلم است.

لینک های دانلود:

 

 Hallo-A4-1-Arbeitsbuch
 Hallo-A4-1-Lehrbuch
 Hallo-A4-2-Arbeitsbuch
 Hallo-A4-2-Lehrbuch
 Hallo-A4-3-Arbeitsbuch
 Hallo-A4-3-Lehrbuch

 


یکی از راههای یادگیری زبان آلمانی، خواندن متون کوتاه است. شما با خواندن یک متن، موارد متنوعی را یاد می‌گیرید؛ بزرگ شدن دایره لغات، ساختارهای زبانی، گرامر، اصطلاحات و عبارات و شیوه‌ی صحیح به کار رفتن کلمات در جمله‌ها از جمله مواردی هستند که با خواندن متن به دست می‌آید. سعی کنید در ابتدا متن را بدون نگاه کردن به ترجمه بخوانید و اگر کلمه‌ای را نمی‌دانید تلاش کنید که معنی آن را با توجه به متن پیدا کنید. سپس در آخر ترجمه را ببینید و درک خود از مطلب را با ترجمه به قیاس بگذارید. متن‌های کوتاه آلمانی را در فریدلینگو بخوانید.

آلمانی را می‌توان به شیوه‌های متعددی یاد گرفت. استفاده از اپلیکیشن‌های گوناگون که می‌توان آنها را روی گوشی نصب کرد، گوش دادن به پادکست‌های مختلف، وب سایت‌های آموزشی و فیلم‌ها و شوهای تلویزیونی و سینمایی از جمله مواردی هستند که به کمک شما می‌آیند. فریدلینگو کار را برای شما راحت کرده است و اینجا ما تمامی منابع را در اختیار شما قرار داده‌ایم. برای خواندن کل متن‌های آلمانی در سطوح مختلف، می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن