منابع انگلیسی

دانلود کتاب انگلیسی Just Enough English Grammar

این کتاب طراحی شده است تا پایه دستور زبان و گرامر زبان آموزان انگلیسی را پی ریزی کند. این کتاب بر اساس رویکرد عملی سازمان دهی شده و شما را از تمرکز بر روی قوانین و تعاریف  خشک باز می دارد. یکی از المان‌های جذاب این کتاب، آموزش گرامر انگلیسی به همراه تصویر و شکل است. یادگیری گرامر زبان انگلیسی با این کتاب می‌تواند سرگرم کننده و جذاب باشد.

لینک دانلود – باحجم 4 مگابایت


برای یادگیری زبان انگلیسی به طور خودآموز راههای زیادی وجود دارد. امروزه در عصر اینترنتی ما از این موهبت برخورداریم که هر زبانی که می‌خواهیم را به رایگان یاد بگیریم. در این مسیر تنها مواردی که مهم هستند، حوصله، تعهد و منابع درست است. فریدلینگو سعی دارد که این منابع را در اختیار شما بگذارد؛ منابعی که همه رایگان هستند. منابع آزمون آیلتس

برای یادگیری زبان انگلیسی، برای افراد مبتدی، می‌توانید از اپلیکیشن‌های رایگان یادگیری انگلیسی استفاده کنید. در کنار اپلیکیشن‌ها، می‌توانید برای تکمیل و تعمیق مهارت‌های زبان انگلیسی از پادکست‌های رایگان زبان انگلیسی استفاده کنید. این پادکست‌ها را می‌توانید در گوشی همراه خود داشته باشید و همیشه به آنها گوش دهید. دیدن فیلم‌ها و شوهای سینمایی به زبان انگلیسی از جمله موارد دیگر برای تمرین و تقویت انگلیسی است.

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن