منابع انگلیسی

دانلود کتاب تاریخ مصور سینما به زبان انگلیسی

برای یادگیری زبان انگلیسی، برای افراد مبتدی، می‌توانید از اپلیکیشن‌های رایگان یادگیری انگلیسی استفاده کنید. در کنار اپلیکیشن‌ها، می‌توانید برای تکمیل و تعمیق مهارت‌های زبان انگلیسی از پادکست‌های رایگان زبان انگلیسی استفاده کنید. این پادکست‌ها را می‌توانید در گوشی همراه خود داشته باشید و همیشه به آنها گوش دهید. دیدن فیلم‌ها و شوهای سینمایی به زبان انگلیسی از جمله موارد دیگر برای تمرین و تقویت انگلیسی است.

فریدلینگو مجموعه بزرگی از متون کوتاه انگلیسی را برای شما مهیا کرده است که با خواندن و مطالعه‌ی آنها می‌توانید مهارت‌های درک مطلب، دایره واژگان و ساختار انگلیسی خود را تقویت کنید و ارتقا دهید. تمامی این متن‌ها ترجمه شده‌اند و توصیه‌ی ما این است که در ابتدا متن را بدون نگاه به ترجمه بخوانید. سپس اگر مشکلی در فهم متن داشتید، از ترجمه کمک بگیرید. همچنین می‌توانید نسخه‌ی pdf متن‌ها را دانلود کنید و پرینت بگیرید تا راحت‌تر بتوانید روی آنها کار کنید. این مجموعه را می‌توانید در این لینک پیدا کنید.


کتاب سینمای مصور فرانسه یک راهنمای تصویری از بهترین فیلم‌های فرانسه است که از سال 1950 به بعد را پوشش می‌دهد؛ از فیلم‌های موج نو گرفته تا آثار عصر جدید در این کتاب لیست شده‌اند.

منابع انگلیسی

در هر بخش توضیحی از فیلم به همراه تصاویر نقاشی شده و کمیک از آن در صفحات کتاب نقش بسته است. این کتاب مناسب افرادی است که عاشق سینمای فرانسه هستند و دوست دارند در این مورد بیشتر بدانند. از فیلم‌های رمانتیک و تراژیک گرفته تا فیلم‌های موج نو و پایان باز در این کتاب آمده است. همچنین، لیست عوامل اصلی فیلم به همراه بازیگران نیز نوشته شده است که کار را برای پیدا کردن فیلم‌ها آسان می‌کند.

این کتاب به زبان انگلیسی نوشته شده است.

این کتاب با فرمت EPUB و در 101 مگابایت است. لینک دانلود.

می‌توانید از این لینک نرم افزار خواندن فایلهای EPUB را دانلود کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن