منابع فرانسوی

داستان کتاب داستان صوتی فرانسوی Le grand Meaulnes

آگوستین مآولنز  از مدرسه شبانه روزی سنت آگاته ناپدید می شود. هنگامی که پس از چند روز باز می گردد، او دیگر اگوستین سابق نیست. او به دوستش، فرانسوا سیرل، ماجرای عجیب و غریب خود را تعریف میکند. که در وسط جنگل در یک عمارت رها شده و در یک مهمانی عجیب و غریب شرکت داشته. در آنجا او یونن گالاس را که زیبا  را ملاقات میکند و عاشقش می شود. 

این کتاب برای سطح A2 مناسب است.

La venue d’Augustin Meaulnes, le nouveau pensionnaire du cours supérieur de Sainte-Agathe, va bouleverser la vie du collège: ce grand garçon silencieux exerce sur ses camarades, et en particulier sur François, le narrateur, une étrange fascination.

Ce roman sur l’adolescence mêle, dans une atmosphère presque magique, l’aventure et le rêve, l’amour et la souffrance.
Augustin réussira-t-il à retrouver le bonheur un instant entrevu au cours d’une mystérieuse fête?

لینک دانلود 

باحجم  78 مگابایت


برای یادگیری زبان فرانسوی، برای افراد مبتدی، می‌توانید از اپلیکیشن‌های رایگان یادگیری فرانسوی استفاده کنید. در کنار اپلیکیشن‌ها، می‌توانید برای تکمیل و تعمیق مهارت‌های زبان فرانسوی از پادکست‌های رایگان زبان فرانسوی استفاده کنید. این پادکست‌ها را می‌توانید در گوشی همراه خود داشته باشید و همیشه به آنها گوش دهید. دیدن فیلم‌ها و شوهای سینمایی به زبان فرانسوی از جمله موارد دیگر برای تمرین و تقویت فرانسوی است. همچنین اگر مشکل صرف افعال فرانسوی دارید، ما لیستی از بهترین اپلیکیشن‌های صرف این افعال را برای شما گردآوری کرده‌ایم. کتاب داستان فرانسه

فریدلینگو مجموعه بزرگی از متون کوتاه فرانسوی را برای شما مهیا کرده است که با خواندن و مطالعه‌ی آنها می‌توانید مهارت‌های درک مطلب، دایره واژگان و ساختار فرانسوی خود را تقویت کنید و ارتقا دهید. تمامی این متن‌ها ترجمه شده‌اند و توصیه‌ی ما این است که در ابتدا متن را بدون نگاه به ترجمه بخوانید. سپس اگر مشکلی در فهم متن داشتید، از ترجمه کمک بگیرید. همچنین می‌توانید نسخه‌ی pdf متن‌ها را دانلود کنید و پرینت بگیرید تا راحت‌تر بتوانید روی آنها کار کنید. این مجموعه را می‌توانید در این لینک پیدا کنید.

همچنین شما می‌توانید از برنامه ریزی 10 هفته‌ای فریدلینگو برای یادگیری زبان فرانسوی استفاده کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن