منابع آلمانی

دانلود کتاب آلمانی برای مسافرت Lonely Planet Fast Talk German

سفر به آلمان بدون هیچ دانشی از زبان آلمانی ممکن است، اما حتی یادگیری چند عبارت ساده نیز می‌تواند تاثیر شگرفی در کیفیت سفر شما داشته باشد. با یادگیری عبارات و اصطلاحات ساده‌ی آلمانی شما می‌توانید دوست پیدا کنید، در مراسم‌های محلی شرکت کنید و از فرهنگ آلمانی یاد بگیرید.

این کتاب حاوی عبارات ضروری مورد نیاز به هنگام سفر به آلمان است. اینکه چگونه نیازهای روزانه‌ی خود را برطرف کنید و چگونه پیشنهادات اطرافیان را متوجه شوید. این کتاب همچنین یک راهنمای تلفظ دارد که به شما در بهتر تلفظ کردن کلمات کمک می‌کند. همچنین یک راهنمای تخصصی نیز برای فهم بهتر از زبان آلمانی در این کتاب نوشته شده است. Lonely Planet شما را به قلب برلین می‌برد. با خوان‍دن و فهمیدن این کتاب تجربه‌ی شگفت انگیزی از سفر به آلمان را می‌توانید برای خود کسب کنید.

سایت Lonely Planet بزرگترین مرجع انتشار کتابهای سفر در دنیاست. این کتاب نیز اثری است از این انتشارات.

لینک دانلود با حجم 70مگابایت


یکی از راههای یادگیری زبان آلمانی، خواندن متون کوتاه است. شما با خواندن یک متن، موارد متنوعی را یاد می‌گیرید؛ بزرگ شدن دایره لغات، ساختارهای زبانی، گرامر، اصطلاحات و عبارات و شیوه‌ی صحیح به کار رفتن کلمات در جمله‌ها از جمله مواردی هستند که با خواندن متن به دست می‌آید. سعی کنید در ابتدا متن را بدون نگاه کردن به ترجمه بخوانید و اگر کلمه‌ای را نمی‌دانید تلاش کنید که معنی آن را با توجه به متن پیدا کنید. سپس در آخر ترجمه را ببینید و درک خود از مطلب را با ترجمه به قیاس بگذارید. متن‌های کوتاه آلمانی را در فریدلینگو بخوانید.

آلمانی را می‌توان به شیوه‌های متعددی یاد گرفت. استفاده از اپلیکیشن‌های گوناگون که می‌توان آنها را روی گوشی نصب کرد، گوش دادن به پادکست‌های مختلف، وب سایت‌های آموزشی و فیلم‌ها و شوهای تلویزیونی و سینمایی از جمله مواردی هستند که به کمک شما می‌آیند. فریدلینگو کار را برای شما راحت کرده است و اینجا ما تمامی منابع را در اختیار شما قرار داده‌ایم.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن