منابع انگلیسی

دانلود کتاب گرامر انگلیسی MacMillan English Grammar in Contexte

Macmillan English Grammar in Context Essential عنوان کتابی است که به طور انحصاری به گرامر زبان انگلیسی می پردازد. زبان آموزان با مطالعه این کتاب کمک بزرگی به ارتقاع سطح زبان خود خواهند کرد.

در کتاب فوق زبان آموزان علاوه بر اینکه درس های ضروری گرامر انگلیسی را یاد میگیرند به تمرینات گرامری کاربری نیز دسترسی خواهند داشت.

در ادامه کتاب پاسخ تمامی تمرینات گنجانده شده است، با مشاهده پاسخ تمرینات درصد پیشرفت سطح زبان خود را می توانید محک بزنید.

این کتاب را می توانید هم در کلاس درس و هم به عنوان یک خود آموز گرامری مورد استفاده قرار دهید.

لینک دانلود – باحجم 30مگابایت


برای یادگیری زبان انگلیسی به طور خودآموز راههای زیادی وجود دارد. امروزه در عصر اینترنتی ما از این موهبت برخورداریم که هر زبانی که می‌خواهیم را به رایگان یاد بگیریم. در این مسیر تنها مواردی که مهم هستند، حوصله، تعهد و منابع درست است. فریدلینگو سعی دارد که این منابع را در اختیار شما بگذارد؛ منابعی که همه رایگان هستند. مجموعه‌ی بزرگی از متون کوتاه زبان انگلیسی به همراه ترجمه و لینک دانلود برای شما در این لینک مهیا شده است. منابع آزمون آیلتس

برای یادگیری زبان انگلیسی، برای افراد مبتدی، می‌توانید از اپلیکیشن‌های رایگان یادگیری انگلیسی استفاده کنید. در کنار اپلیکیشن‌ها، می‌توانید برای تکمیل و تعمیق مهارت‌های زبان انگلیسی از پادکست‌های رایگان زبان انگلیسی استفاده کنید. این پادکست‌ها را می‌توانید در گوشی همراه خود داشته باشید و همیشه به آنها گوش دهید. دیدن فیلم‌ها و شوهای سینمایی به زبان انگلیسی از جمله موارد دیگر برای تمرین و تقویت انگلیسی است.

شما همچنین می‌توانید برای یادگیری زبان انگلیسی از سطح مبتدی، از برنامه ریزی 10 هفته‌ای فریدلینگو استفاده کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن