دوره‌های آموزش زبان آلمانی

تئاتر صوتی آموزش زبان آلمانی «عملیات برلین» – قسمت 13

نام مجموعه: تئاتر صوتی آموزش زبان آلمانی «عملیات برلین» محصولی از دویچه وله

قسمت: 13 – کمک پاستور

داستان این قسمت: کلیسا به عنوان محلی برای کسب راهنمایی شناخته می‌شود. پاستور آنا را راهنمایی می‌کند و به او می‌گوید که کلید همان کلید راه اندازی ماشین است. اما درباره چه چیزی صحبت می‌کند؟


لینک دانلود فایل صوتی

لینک دانلود دیالوگ‌های این قسمت

رفتن به فهرست اصلی مجموعه


سایت خبری دویچه وله مجموعه‌ی جذابی را برای یادگیری زبان آلمانی تدارک دیده است که زبان آلمانی را با روایت جذابی به زبان آموزان آموزش می‌دهد. در این مجموعه‌ی آموزشی که «Mission Berlin» (عملیات برلین) نام دارد ما با ماجرای دختری به نام آنا روبرو هستیم. آنا می‌خواهد آلمان را از یک فاجعه نجات دهد. او باید رازی را نگه دارد، پازل را حل کند، مواظب موتورسواران مرد باشد و 130 دقیقه فرصت دارد تا این معمای مبهم را حل کند. اکنون او به دنبال سر نخ است. اما اولین سرنخ را کجا می‌تواند پیدا کند؟

از طریق این لینک می‌توانید لیست تمامی قسمت‌ها را جستجو کنید. این مجموعه‌ نمایش صوتی به زبان انگلیسی ارائه می‌شود. شما می‌توانید به فایل صوتی آن گوش دهید، متن آن را دانلود کرده و پرینت بگیرید، و در طول پیشرفت روایت داستان نکات گرامری، عبارتهای پراستفاده و متداول زبان آلمانی و دیگر نکات آموزشی را یاد بگیرید.


فریدلینگو مجموعه‌ی متنوعی از منابع را برای یادگیری زبان آلمانی در خانه و بدون نیاز به معلم برای شما فراهم کرده است. در زیر به چند مورد از این منابع اشاره می‌کنیم:

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن