دوره‌های آموزش زبان آلمانیزبان آلمانیمنابع آلمانی

آموزش رایگان زبان آلمانی با تئاتر صوتی «عملیات برلین»

سایت خبری دویچه وله مجموعه‌ی جذابی را برای یادگیری زبان آلمانی تدارک دیده است که آلمانی را با روایت جذابی به زبان آموزان آموزش می‌دهد. در این مجموعه‌ی آموزشی که «Mission Berlin» (عملیات برلین) نام دارد ما با ماجرای دختری به نام آنا روبرو هستیم. آنا می‌خواهد آلمان را از یک فاجعه نجات دهد. او باید رازی را نگه دارد، پازل را حل کند، مواظب موتورسواران مرد باشد و 130 دقیقه فرصت دارد تا این معمای مبهم را حل کند. اکنون او به دنبال سر نخ است. اما اولین سرنخ را کجا می‌تواند پیدا کند؟

این مجموعه‌ نمایش صوتی به زبان انگلیسی ارائه می‌شود. شما می‌توانید به فایل صوتی آن گوش دهید، متن آن را دانلود کرده و پرینت بگیرید، و در طول پیشرفت روایت داستان نکات گرامری، عبارتهای پراستفاده و متداول آلمانی و دیگر نکات آموزشی را یاد بگیرید. آنا، کاراکتر اصلی این داستان، نیز با زبان آلمانی نا آشناست و در طول داستان همراه با شما آلمانی را یاد می‌گیرد. این مجموعه برای افراد مبتدی طراحی شده است و شما را به سطح A1 می‌رساند.

سری تئاتر صوتی «عملیات برلین» در 26 قسمت تهیه شده است که تمامی آن در فریدلینگو منتشر شده است. شما می‌توانید فایل صوتی و متن مرتبط را در فریدلینگو بصورت آنلاین مطالعه کنید، یا اینکه این موارد را دانلود کنید و بعدا مرور نمایید.


لیست قسمت‌های این مجموعه:

قسمت 1

قسمت 2

قسمت 3

قسمت 4

قسمت 5

قسمت 6

قسمت 7

قسمت 8

قسمت 9

قسمت 10

قسمت 11

قسمت 12

قسمت 13

قسمت 14

قسمت 15

قسمت 16

قسمت 17

قسمت 18

قسمت 19

قسمت 20

قسمت 21

قسمت 22

قسمت 23

قسمت 24

قسمت 25

قسمت 26


برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن