منابع فرانسوی

دانلود مجموعه آموزش زبان فرانسوی (News in Slow French (2014-2016

مجموعه‌ی news in slow french مجموعه‌ی مشهوری است که در آن اخبار دنیا با زبان آرام و ساده بیان می‌شود.

در این دوره ما بر تمام جنبه های یادگیری زبان از درک مطلب گرفته تا گسترش واژگان، گرامر، عبارات و اصطلاحات رایج، تمرین تلفظ تاکید می کنیم. در این برنامه ما به اخبار هفتگی، دستور زبان فرانسوی و صحبت کردن به فرانسه می پردازیم و با اهستگی و پیوستگی به شما کمک میکنیم که تقریبا  معنی هر کلمه و جمله را درک کنید.

لینکهای دانلود:

Part1                 باحجم 700 مگابایت

Part2                باحجم 700 مگابایت

Part3                باحجم 700 مگابایت

Part4                باحجم 700 مگابایت

Part5                باحجم 700 مگابایت

Part6                باحجم 700 مگابایت

Part7                باحجم 700 مگابایت

Part8                باحجم 700 مگابایت

Part9                باحجم 584 مگابایت


برای یادگیری زبان فرانسوی، برای افراد مبتدی، می‌توانید از اپلیکیشن‌های رایگان یادگیری فرانسوی استفاده کنید. در کنار اپلیکیشن‌ها، می‌توانید برای تکمیل و تعمیق مهارت‌های زبان فرانسوی از پادکست‌های رایگان زبان فرانسوی استفاده کنید. این پادکست‌ها را می‌توانید در گوشی همراه خود داشته باشید و همیشه به آنها گوش دهید. دیدن فیلم‌ها و شوهای سینمایی به زبان فرانسوی از جمله موارد دیگر برای تمرین و تقویت فرانسوی است. همچنین اگر مشکل صرف افعال فرانسوی دارید، ما لیستی از بهترین اپلیکیشن‌های صرف این افعال را برای شما گردآوری کرده‌ایم. کتاب داستان فرانسه

فریدلینگو مجموعه بزرگی از متون کوتاه فرانسوی را برای شما مهیا کرده است که با خواندن و مطالعه‌ی آنها می‌توانید مهارت‌های درک مطلب، دایره واژگان و ساختار فرانسوی خود را تقویت کنید و ارتقا دهید. تمامی این متن‌ها ترجمه شده‌اند و توصیه‌ی ما این است که در ابتدا متن را بدون نگاه به ترجمه بخوانید. سپس اگر مشکلی در فهم متن داشتید، از ترجمه کمک بگیرید. همچنین می‌توانید نسخه‌ی pdf متن‌ها را دانلود کنید و پرینت بگیرید تا راحت‌تر بتوانید روی آنها کار کنید. این مجموعه را می‌توانید در این لینک پیدا کنید.

همچنین شما می‌توانید از برنامه ریزی 10 هفته‌ای فریدلینگو برای یادگیری زبان فرانسوی استفاده کنید.

برچسب ها

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن