منابع فرانسوی

دانلود کتاب فرانسوی Osez parler en public

برای یادگیری زبان فرانسوی، برای افراد مبتدی، می‌توانید از اپلیکیشن‌های رایگان یادگیری فرانسوی استفاده کنید. در کنار اپلیکیشن‌ها، می‌توانید برای تکمیل و تعمیق مهارت‌های زبان فرانسوی از پادکست‌های رایگان زبان فرانسوی استفاده کنید. این پادکست‌ها را می‌توانید در گوشی همراه خود داشته باشید و همیشه به آنها گوش دهید. دیدن فیلم‌ها و شوهای سینمایی به زبان فرانسوی از جمله موارد دیگر برای تمرین و تقویت فرانسوی است. همچنین اگر مشکل صرف افعال فرانسوی دارید، ما لیستی از بهترین اپلیکیشن‌های صرف این افعال را برای شما گردآوری کرده‌ایم.

فریدلینگو مجموعه بزرگی از متون کوتاه فرانسوی را برای شما مهیا کرده است که با خواندن و مطالعه‌ی آنها می‌توانید مهارت‌های درک مطلب، دایره واژگان و ساختار فرانسوی خود را تقویت کنید و ارتقا دهید. تمامی این متن‌ها ترجمه شده‌اند و توصیه‌ی ما این است که در ابتدا متن را بدون نگاه به ترجمه بخوانید. سپس اگر مشکلی در فهم متن داشتید، از ترجمه کمک بگیرید. همچنین می‌توانید نسخه‌ی pdf متن‌ها را دانلود کنید و پرینت بگیرید تا راحت‌تر بتوانید روی آنها کار کنید. این مجموعه را می‌توانید در این لینک پیدا کنید.


معرفی کتاب Osez parler en public

حرف زدن در جمع و جرات سخنرانی مهارتی متفاوت از اسپیکینگ است. در این مهارت شما باید بتوانید از مجموع اطلاعات که در ذهن دارید به جا و مناسب استفاده کنید، به طوری که به سادگی و درست به زبان فرانسوی صحبت کنید. برای استفاده از این مهارت و تقویت آن می توانید از کتاب فرانسه Osez parler en public برای صحبت کردن در جمع بهره ببرید.

دانلود منابع فرانسوی

در این کتاب که به صورت PDF در اختیار شما قرار گرفته است شما یاد می گیرید چگونه در جمع صحبت کنید. در حقیقت نام اصلی کتاب فرانسه Osez parler en public است که معنی آن جرات حرف زدن در جمع می‌شود.

لینک دانلود کتاب Osez parler en public – با حجم 2 مگابایت

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن