منابع انگلیسی

دانلود کتاب Collins Cobuild: Phrasal Verbs Workbook

کتاب Phrasal Verbs Workbook Collins Cobuild  که بر اساس دیکشنری Collins COBUILD Phrasal Verbs Dictionary تنظیم شده است شما را با بیش از 150 فعل ترکیبی پرکاربرد زبان انگلیسی آشنا می کند. تمرینات متفاوت و متنوع این کتاب شما را در یادگیری هر چه بهتر این افعال ترکیبی کمک می کند. هر درس شامل مثال، توصیف، تمرین و … است که به زبان آموز کمک می کند فعل های ترکیبی این کتاب را فرا بگیرید.

لینک دانلود – با حجم 4.2 مگابایت


برای یادگیری زبان انگلیسی به طور خودآموز راههای زیادی وجود دارد. امروزه در عصر اینترنتی ما از این موهبت برخورداریم که هر زبانی که می‌خواهیم را به رایگان یاد بگیریم. در این مسیر تنها مواردی که مهم هستند، حوصله، تعهد و منابع درست است. فریدلینگو سعی دارد که این منابع را در اختیار شما بگذارد؛ منابعی که همه رایگان هستند. منابع آزمون آیلتس

برای یادگیری زبان انگلیسی، برای افراد مبتدی، می‌توانید از اپلیکیشن‌های رایگان یادگیری انگلیسی استفاده کنید. در کنار اپلیکیشن‌ها، می‌توانید برای تکمیل و تعمیق مهارت‌های زبان انگلیسی از پادکست‌های رایگان زبان انگلیسی استفاده کنید. این پادکست‌ها را می‌توانید در گوشی همراه خود داشته باشید و همیشه به آنها گوش دهید. دیدن فیلم‌ها و شوهای سینمایی به زبان انگلیسی از جمله موارد دیگر برای تمرین و تقویت انگلیسی است.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن