منابع فرانسوی

کتاب آموزش فرانسوی Rough Guide French Phrasebook

برای یادگیری زبان فرانسوی به طور خودآموز راههای زیادی وجود دارد. امروزه در عصر اینترنتی ما از این موهبت برخورداریم که هر زبانی که می‌خواهیم را به رایگان یاد بگیریم. در این مسیر تنها مواردی که مهم هستند، حوصله، تعهد و منابع درست است. فریدلینگو سعی دارد که منابع را در اختیار شما بگذارد؛ منابعی که همه رایگان هستند. دانلود کتاب آموزش فرانسوی Rough Guide French Phrasebook

برای یادگیری زبان فرانسوی، برای افراد مبتدی، می‌توانید از اپلیکیشن‌های رایگان یادگیری فرانسوی استفاده کنید. در کنار اپلیکیشن‌ها، می‌توانید برای تکمیل و تعمیق مهارت‌های زبان فرانسوی از پادکست‌های رایگان زبان فرانسوی استفاده کنید. این پادکست‌ها را می‌توانید در گوشی همراه خود داشته باشید و همیشه به آنها گوش دهید. دیدنفیلم‌ها و شوهای سینمایی به زبان فرانسوی از جمله موارد دیگر برای تمرین و تقویت فرانسوی است. همچنین اگر مشکل صرف افعال فرانسوی دارید، ما لیستی از بهترین اپلیکیشن‌های صرف این افعال را برای شما گردآوری کرده‌ایم.

فریدلینگو مجموعه بزرگی از متون کوتاه فرانسوی را برای شما مهیا کرده است که با خواندن و مطالعه‌ی آنها می‌توانید مهارت‌های درک مطلب، دایره واژگان و ساختار فرانسوی خود را تقویت کنید و ارتقا دهید. تمامی این متن‌ها ترجمه شده‌اند و توصیه‌ی ما این است که در ابتدا متن را بدون نگاه به ترجمه بخوانید. سپس اگر مشکلی در فهم متن داشتید، از ترجمه کمک بگیرید. همچنین می‌توانید نسخه‌ی pdf متن‌ها را دانلود کنید و پرینت بگیرید تا راحت‌تر بتوانید روی آنها کار کنید. این مجموعه را می‌توانید در این لینک پیدا کنید.

یکی دیگر از راههای یادگیری فرانسوی، خواندن کتاب داستانهای کوتاه است که بصورت هدفمندی طراحی شده‌اند. در این کتابها تعداد مشخصی لغات بکار رفته است. شما با توجه به سطح خود، می‌توانید کتاب مورد نیاز خود را انتخاب کرده و آن را مطالعه کنید. با خواندن کتاب داستان فرانسوی شما هم ساختار را یاد می‌گیرید، هم قواعد و اصول نگارشی زبان فرانسوی را، و هم دایره لغات خود را گسترش می‌دهید. شما می‌توانید از طریق این لینک به منابع فرانسوی دسترسی داشته باشید.


کتاب Rough Guide French Phrasebook بهـتـرین مرجع برای یادگیری عبارات در زبان فرانسه است. اگر مشکل مکالمه دارید، پیشنهاد می‌کنیم این کتاب را دانلود و جملاتش را حفظ کنید . اما چرا این کتاب آنقدر خوب است؟

کتاب Rough Guide French Phrasebook با فایلهای صوتی

همه‌ی ما دیکشنری‌های مختلفی داریم که برای مثال کلماتی چون Happy یا Birthday درش معنی شده است. اما کدام دیکشنری را سراغ دارید که معنی Happy Birthday را با هم آورده باشد؟

این کتاب همانطور که از اسمش پیداست phrasebook است. یعنی بجای لغتنامه میتوان به این کتاب عبارت‌نامه‌ گفت. این کتاب شامل هزاران جمله ی آماده است که حفظ کردن آنها به تقویت مکالمه و جمله سازی شما کمک شایانی می‌کند.

کتاب Rough Guide French Phrasebook با فایلهای صوتی

بخش اول کتاب شامل جملاتی کاربردی در موقعیت های زیر است: دانلود کتاب آموزش فرانسوی Rough Guide French Phrasebook

  •  بانک ، رزرو اطاق در هتل، کرایه کردن خودرو، اتصال به اینترنت (مثلا در کافی‌نت)، جهت شناسی، اورژانس، گپ با دوستان، سلامتی، دفتر پست، خرید، رستوران، در سفر، …
  • بخش دوم کتاب :(حدود 100 صفحه) شامل هزاران عبارت کوتاه و بلند و جمله انگلیسی همراه با معادل فرانسوی شان است. این بخش معرکه است.
  • بخش سوم کتاب: (حدود 80 صفحه) شامل هزاران عبارت فرانسه و معنی انگلیسی آنهاست.
  • بخش چهارم کتاب: شامل توضیحاتی است که در منوی غذاها و نوشیدنی های فرانسوی مشاهده میکنید. مثلا اینکه فلان مرغ با الکل سرخ شده یا فلان نوشیدنی توش سرکه و فلان داره …
  • بخش پنچم کتاب: این بخش که How the Language works نام دارد شامل بخش های گوناگونی برای آشنایی باگرامر فرانسه است. آشنایی با انواع پیشوندها، ضمیرها، صفات (مقایسه ای و برتری) و قیدها، ضمائر مستقیم و غیر مستقیم، ضمائر انعکاسی، آشنایی با افعال، زمان های حال ساده ، گذشته کامل، گذشته استمراری، آینده، منفی ، امری ، سوالی، آشنایی با تاریخ و روزها و ماه ها و جملات کاربردی فراوان. آشنایی با اعداد عادی و ترتیبی .

لینک دانلود این کتاب – 11 مگابایت

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن