منابع انگلیسی

دانلود منبع انگلیسی (Speaking for IELTS (Collins English for Exams

کتاب Collins Speaking for IELTS مخصوصا برای زبان آموزانی طراحی شده که به دنبال شرکت در آزمون آیلتس هستند تا نشان دهند مهارت لازم برای برقراری ارتباط کلامی به زبان انگلیسی، چه در محیط کار (IELTS General) و چه در محیط آکادمیک دانشگاه (IELTS Academic) را دارند.

این کتاب برای زبان آموزانی با سطح فعلی ۵ تا ۵.۵ بوده که قصد دارند سطح Speaking خود را به ۶.۵ برسانند که معادل سطح B1 زبان انگلیسی می باشد. رویکرد این کتاب، پاسخنامه های جامع و نیز نمونه جواب به سوالات Speaking به گونه ای طراحی شده اند که شما بتوانید این کتاب را به صورت خوداموز مطالعه کرده و نیازی به معلم نداشته باشید.

این کتاب در ۱۲ درس ارائه شده است. هر درس از کتاب Collins Speaking for IELTS بر یک موضوع که ممکن است در آزمون آیلتس مطرح شود تمرکز میکند.

لینک دانلود

باحجم 184 مگابایت


برای یادگیری زبان انگلیسی به طور خودآموز راههای زیادی وجود دارد. امروزه در عصر اینترنتی ما از این موهبت برخورداریم که هر زبانی که می‌خواهیم را به رایگان یاد بگیریم. در این مسیر تنها مواردی که مهم هستند، حوصله، تعهد و منابع درست است. فریدلینگو سعی دارد که این منابع را در اختیار شما بگذارد؛ منابعی که همه رایگان هستند. مجموعه‌ی بزرگی از متون کوتاه زبان انگلیسی به همراه ترجمه و لینک دانلود برای شما در این لینک مهیا شده است. منابع آزمون آیلتس

برای یادگیری زبان انگلیسی، برای افراد مبتدی، می‌توانید از اپلیکیشن‌های رایگان یادگیری انگلیسی استفاده کنید. در کنار اپلیکیشن‌ها، می‌توانید برای تکمیل و تعمیق مهارت‌های زبان انگلیسی از پادکست‌های رایگان زبان انگلیسی استفاده کنید. این پادکست‌ها را می‌توانید در گوشی همراه خود داشته باشید و همیشه به آنها گوش دهید. دیدن فیلم‌ها و شوهای سینمایی به زبان انگلیسی از جمله موارد دیگر برای تمرین و تقویت انگلیسی است.

شما همچنین می‌توانید برای یادگیری زبان انگلیسی از سطح مبتدی، از برنامه ریزی 10 هفته‌ای فریدلینگو استفاده کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن