منابع انگلیسی

سری کتاب داستان Streamline graded readers برای تقویت زبان انگلیسی

برای یادگیری زبان انگلیسی به طور خودآموز راههای زیادی وجود دارد. امروزه در عصر اینترنتی ما از این موهبت برخورداریم که هر زبانی که می‌خواهیم را به رایگان یاد بگیریم. در این مسیر تنها مواردی که مهم هستند، حوصله، تعهد و منابع درست است. فریدلینگو سعی دارد که این منابع را در اختیار شما بگذارد؛ منابعی که همه رایگان هستند. کتاب داستان انگلیسی کتاب داستان Streamline graded readers

برای یادگیری زبان انگلیسی، برای افراد مبتدی، می‌توانید از اپلیکیشن‌های رایگان یادگیری انگلیسی استفاده کنید. در کنار اپلیکیشن‌ها، می‌توانید برای تکمیل و تعمیق مهارت‌های زبان انگلیسی از پادکست‌های رایگان زبان انگلیسی استفاده کنید. این پادکست‌ها را می‌توانید در گوشی همراه خود داشته باشید و همیشه به آنها گوش دهید. دیدن فیلم‌ها و شوهای سینمایی به زبان انگلیسی از جمله موارد دیگر برای تمرین و تقویت انگلیسی است.


Streamline Graded Readers یک مجموعه داستانی برای زبان انگلیسی روزمره با لهجه امریکایی است که در چهار سطح طراحی شده است. این مجموعه کاری دیگر از انتشارات آکسفورد است که سعی شده ضروری‌ترین مکالمات روزمره انگلیسی با لهجه آمریکن آموزش داده شود.

تمامی این کتاب‌ داستان‌های انگلیسی همراه با فایل صوتی است و از سطح بسیار مبتدی تا سطح پیشرفته را پوشش می‌دهد.

Streamline.Graded.Readers.Level.2.zip

Streamline Graded Readers Level 1 – 82 Mg

Streamline Graded Readers Level 2 – 143 Mg

Streamline Graded Readers Level 3 – 160 Mg

Streamline Graded Readers Level 4 – 225 Mg

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن