منابع آلمانی

دانلود مجموعه آموزشی زبان آلمانی Teach Yourself Beginner’s German

کتاب Teach Yourself Beginner’s German برای شما مناسب است اگر واقعا می خواهید به یادگیری زبان آلمانی بپردازید از دستور زبان پیچیده، کلاس ها و کتاب ها می ترسید. این کتاب از همان آغاز شروع می کند و همه چیز را به زبان انگلیسی ساده توضیح می دهد. نکاتی در سراسر کتاب وجود دارد که به یادگیری آسان  کمک می کند و شما می توانید با سرعت خود با تمارین بسیار زیاد آن ها را یاد بگیرید.

این یک مقدمه دوستانه خواهد بود که به شما کمک خواهد کرد تا آلمانی را درک و به حدی خوب صحبت کنید که هم در امور عادی واجتماعی و کاری زندگیتان کارآمد باشد. این دوره همچنین به شما یک بینش درباره فرهنگ آلمانی ارائه می دهد.

این کتاب شامل 20 بخش طبقه بندی شده ست که  به شما ساختارهای اساسی و نقاط دستوری لازم را که در موقعیت های روزمره، مانند رزرو یک هتل، خرید، غذا خوردن و سفر نیاز دارید، معرفی می کند. زبان جدید از طریق گفتگوهای کوتاه و متونی که همراه با فایل های ضبط شده هستند و مقدار زیادی از تمرینات برای هر مسئله جدید به شما معرفی شده است،آموزش داده می شود.

یک بخش ویژه درباره تلفظ در آغاز کتاب  وجود دارد که حرکت شما را استارت بزند و یک بخش تجدید نظر در پایان ده بخش اول وجود دارد به طوری که شما می توانید پیشرفت خود را چک کنید و زمینه های دشوار برای خودتان را مشخص کنید. بخش 11 یک واحد مرجع درباره افعال آلمانی است و شامل اطلاعاتی است که شما در نیمه دوم این دوره نیاز خواهید داشت. در پایان این دوره شما قادر خواهید بود تا در طیف گسترده ای از شرایط واقعی زندگی به برقراری ارتباط بپردازید و تمام اطلاعات عملی مورد نیاز برای لذت بردن از سفر بعدی خود به آلمان را در اختیار خواهید داشت.

دانلود کتاب با حجم 11 مگابایت

دانلود فایل صوتی با حجم  99 مگابایت


یکی از راههای یادگیری زبان آلمانی، خواندن متون کوتاه است. شما با خواندن یک متن، موارد متنوعی را یاد می‌گیرید؛ بزرگ شدن دایره لغات، ساختارهای زبانی، گرامر، اصطلاحات و عبارات و شیوه‌ی صحیح به کار رفتن کلمات در جمله‌ها از جمله مواردی هستند که با خواندن متن به دست می‌آید. سعی کنید در ابتدا متن را بدون نگاه کردن به ترجمه بخوانید و اگر کلمه‌ای را نمی‌دانید تلاش کنید که معنی آن را با توجه به متن پیدا کنید. سپس در آخر ترجمه را ببینید و درک خود از مطلب را با ترجمه به قیاس بگذارید. متن‌های کوتاه آلمانی را در فریدلینگو بخوانید.

آلمانی را می‌توان به شیوه‌های متعددی یاد گرفت. استفاده از اپلیکیشن‌های گوناگون که می‌توان آنها را روی گوشی نصب کرد، گوش دادن به پادکست‌های مختلف، وب سایت‌های آموزشی و فیلم‌ها و شوهای تلویزیونی و سینمایی از جمله مواردی هستند که به کمک شما می‌آیند. فریدلینگو کار را برای شما راحت کرده است و اینجا ما تمامی منابع را در اختیار شما قرار داده‌ایم. برای خواندن کل متن‌های آلمانی در سطوح مختلف، می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن