منابع فرانسوی

کتاب خودآموز فرانسوی Teach yourself french

برای یادگیری زبان فرانسوی، برای افراد مبتدی، می‌توانید از اپلیکیشن‌های رایگان یادگیری فرانسوی استفاده کنید. در کنار اپلیکیشن‌ها، می‌توانید برای تکمیل و تعمیق مهارت‌های زبان فرانسوی از پادکست‌های رایگان زبان فرانسوی استفاده کنید. این پادکست‌ها را می‌توانید در گوشی همراه خود داشته باشید و همیشه به آنها گوش دهید. دیدن فیلم‌ها و شوهای سینمایی به زبان فرانسوی از جمله موارد دیگر برای تمرین و تقویت فرانسوی است. همچنین اگر مشکل صرف افعال فرانسوی دارید، ما لیستی از بهترین اپلیکیشن‌های صرف این افعال را برای شما گردآوری کرده‌ایم. دانلود کتاب داستان فرانسوی

فریدلینگو مجموعه بزرگی از متون کوتاه فرانسوی را برای شما مهیا کرده است که با خواندن و مطالعه‌ی آنها می‌توانید مهارت‌های درک مطلب، دایره واژگان و ساختار فرانسوی خود را تقویت کنید و ارتقا دهید. تمامی این متن‌ها ترجمه شده‌اند و توصیه‌ی ما این است که در ابتدا متن را بدون نگاه به ترجمه بخوانید. سپس اگر مشکلی در فهم متن داشتید، از ترجمه کمک بگیرید. همچنین می‌توانید نسخه‌ی pdf متن‌ها را دانلود کنید و پرینت بگیرید تا راحت‌تر بتوانید روی آنها کار کنید. این مجموعه را می‌توانید در این لینک پیدا کنید. دانلود کتاب داستان فرانسوی


کتاب Teach yourself French از بهترین خودآموزهای زبان فرانسوی است. این کتاب از مجموعه‌ی Teach yourself از یک انتشاراتی به همین اسم است که بیش از 50 زبان را پوشش داده است. طراحی این کتاب برای افرادی است که قصد یادگیری زبان فرانسوی را دارند و می‌خواهند آن را بدون نیاز به معلم و رفتن به کلاس و آموزشگاه یاد بگیرند. همچنین در کنار کتاب، فایل‌های صوتی آن نیز قرار دارد که برای تلفظ و همچنین تقویت‌های مکالمه و شنیداری استفاده می‌شود.

دانلود کتاب Teach Yourself French

این کتاب شامل 25 درس با موضوعات مختلف است؛ موضوعاتی چون سلام و احوالپرسی، خرید کردن، رفتن به رستوران، کار کردن، رفتن به هتل و دیگر موارد. در هر بخش لغات و گرامر مربوط به همان موضوع آورده شده است و شیوه‌ی چینش این موضوعات به گونه‌ای است که زبان آموز به راحتی آنها را درک می‌کند. برای درک مطالب، از تصاویر نیز استفاده شده است و نکات دستوری، گرامر، لغات و دیگر موارد نیز در هر بخش به زبان آموز تدریس می‌شود.

این کتاب برای افرادی مفید است که می‌خواهند زبان فرانسه را از پایه یاد بگیرند. کتاب Teach yourself french شما را از سطح پایه به سطح متوسط می‌رساند. در پایین می‌توانید این کتاب را به رایگان دانلود کنید.

لینک دانلود کتاب Teach Yourself French – با حجم 67 مگا بایت

لینک دانلود فایل صوتی Teach Yourself French – با حجم 69 مگابایت

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن